Menu

Segregator Esselte A4/75 ekonomiczny zielony

Cechy produktu

  • Producent ESSELTE 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy użytkowany w procesie archiwizacji. Swoje wykorzystanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w miejscu pracy oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto na dodatek pamiętać, że segregatory biurowe to istotnie doceniany artykuł, o wielu specyficznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 75 mm zielonyWybierając segregator, ważne jest, żeby był on wielofunkcyjny.

Dlatego istotnie wyraźne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - cechy: Segregator o mechanizmie typowymOkładka z polipropylenu z szarym papierem wewnątrzNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach upraszczają stosowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt dokument FSC®Format: A4Segregator biurowy na dokumenty - cechy szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na prędkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

praktyczny otwór na palec umożliwia ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest widocznie bardziej ciekawy wzrokowo.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich wytrzymałość na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta umożliwia nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ wyjątkowo trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, dodatkowo został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie obszerniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand cechuje się niezwykle ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte poprzez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali postępowy mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.