Menu

Segregator Esselte A4/75 No.1 standard niebieski

Cechy produktu

  • Producent ESSELTE 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy wykorzystywany w procesie archiwizacji. Swoje zastosowanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Ponadto segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w dokumentacji i w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto jeszcze pamiętać, iż segregatory biurowe to bardzo doceniany artykuł, o wielu specyficznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte No.

1 Power A4 / 75 mm niebieski Wybierając segregator, ważne jest, by był on wielofunkcyjny. Dlatego stanowczo widoczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami artykułu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - atrybuty: opatentowany mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, gwarantujący skrupulatne i solidne zamykanie nawet po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, gwarantującą zwiększoną wytrzymałość na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach upraszczają używanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt atest FSC®Format A4Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - atrybuty szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na prędkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

poręczny otwór na palec pozwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest istotnie bardziej ciekawy optycznie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich wytrzymałość na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant niezwykle trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, w dodatku został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane i zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand cechuje się nad wyraz ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte przez założycieli marki, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, cechujący się istotnie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.