Menu

Segregator Esselte A4/75 Power No.1 bordowy 811510

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy używany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w dokumentacji oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto też pamiętać, iż segregatory biurowe to nad wyraz doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte No.

1 Power A4 / 75 mm bordowy Wybierając segregator, ważne jest, żeby był on wielofunkcyjny. Dlatego stanowczo znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami artykułu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - atrybuty: zastrzeżony mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, gwarantujący precyzyjne i solidne zamykanie choćby po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, gwarantującą zwiększoną odporność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach ułatwiają użytkowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt dokument FSC®Format A4Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - cechy szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

poręczny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest znacznie bardziej interesujący optycznie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich niepodatność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to rodzaj wyjątkowo trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, na dodatek został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dostosowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand cechuje się istotnie ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte przez założycieli marki, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali innowacyjny mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.