Menu

Segregator Esselte A4/75 Power No.1 jasnoniebieski 811311

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy wykorzystywany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w dokumentacji oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto w dodatku pamiętać, iż segregatory biurowe to istotnie doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte No.

1 Power A4 / 75 mm jasno - niebieskiWybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny. Dlatego stanowczo istotne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami towaru, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - atrybuty: zastrzeżony mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, zapewniający precyzyjne i potężne zamykanie nawet po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, gwarantującą powiększoną odporność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach upraszczają używanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt dokument FSC®Format A4Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - właściwości szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

użyteczny otwór na palec pozwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest znacznie bardziej atrakcyjny wzrokowo.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich niepodatność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ nad wyraz trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni.Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand znamionuje się stanowczo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte przez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali progresywny mechanizm segregatora No. 1 Power, cechujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.