Menu

Segregator Esselte A4/75 Power No.1 kawowy 218620

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy wykorzystywany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory upraszczają nam zachowanie porządku w dokumentacji, a także w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto także pamiętać, że segregatory biurowe to bardzo doceniany artykuł, o wielu specyficznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator ESSELTE No.

1 Naturelle A4 / 75mm kawowy Wybierając segregator, ważne jest, by był on wielofunkcyjny. Dlatego bardzo pokaźne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - parametry: opatentowany mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, zapewniający staranne i konkretne zamykanie choćby po użyciu 10 000 razySegregator oklejony z dwóch stron folią polipropylenową, zapewniającą zwiększoną niepodatność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach usprawniają stosowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmCertyfikat FSC®format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

funkcjonalny otwór na palec pozwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest widocznie bardziej ciekawy wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich odporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant szczególnie trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, w dodatku został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dostosowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się bardzo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte przez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się pokaźnie silniejszym i trwalszym dociskiem niż poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.