Menu

Segregator Esselte A4/75 Power No.1 żółty 811310

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy używany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. W dodatku segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w dokumentacji oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto ponadto pamiętać, iż segregatory biurowe to nad wyraz doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte No.

1 Power A4 / 75 mm żółty Wybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny. Dlatego nad wyraz wyraźne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami towaru, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - parametry: opatentowany mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, zapewniający dokładne i konkretne zamykanie choćby po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, zapewniającą rozszerzoną wytrzymałość na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach ułatwiają stosowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt atest FSC®Format A4Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - atrybuty szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

użyteczny otwór na palec pozwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest pokaźnie bardziej atrakcyjny wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich niepodatność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant szczególnie trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, na dodatek został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dobrane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie znamionuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie obszerniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte marka Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand cechuje się szczególnie ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte przez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali progresywny mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem aniżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.