Menu

Segregator Esselte A4/80 No.1 Vivida Plus niebieski

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy użytkowany w procesie archiwizacji. Swoje wykorzystanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w dokumentacji i w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto w dodatku pamiętać, iż segregatory biurowe to artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Vivida Plus A4 / 80mm niebieski Wybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny.

Dlatego stanowczo istotne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami towaru, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego. Segregator Esselte - parametry: postępowy mechanizm No.1, opracowany przez markę Esselte z ponadprzeciętną siłą docisku, gwarantujący precyzyjne i mocne zamykanie choćby po użyciu 10 000 razyperfekcyjnie dociskające się szczęki mechanizmu, choćby przy pełnym segregatorze z 3 - letnią gwarancjąoklejony z dwóch stron folią polipropylenową, gwarantującą zwiększoną niepodatność na wodę czy inne czynniki zewnętrznena grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościotwory blokujące przednią okładkę i otwór na palec na grzbiecie usprawniają wykorzystywanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówprodukt dokument FSC®format: A4 max Segregator biurowy na dokumenty - atrybuty szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na prędkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

użyteczny otwór na palec umożliwia ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest znacznie bardziej atrakcyjny wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich odporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant wyjątkowo trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, w dodatku został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dostosowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni.Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie znamionuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte marka Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand cechuje się nad wyraz ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte poprzez założycieli marki, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się widocznie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.