Menu

Segregator Esselte A5/75 Vivida zielony

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy stosowany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory upraszczają nam zachowanie porządku w miejscu pracy i w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto jeszcze pamiętać, że segregatory biurowe to szczególnie doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator ESSELTE VIVIDA No.

1 A5Wybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny. Dlatego niezwykle wyraźne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami towaru, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - cechy: zastrzeżony mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, zapewniający precyzyjne i konkretne zamykanie nawet po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, zapewniającą rozszerzoną niepodatność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach usprawniają stosowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt dokument FSC®Format A5Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

użyteczny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest widocznie bardziej atrakcyjny widocznie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich oporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ nad wyraz trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, na dodatek został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane i zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie cechuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte marka Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się szczególnie ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte poprzez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, cechujący się istotnie silniejszym i trwalszym dociskiem aniżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.