Menu

Segregator Esselte A5/75cm czarny 468670

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy użytkowany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. W dodatku segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w miejscu pracy i w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto ponadto pamiętać, iż segregatory biurowe to bardzo doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator ESSELTE VIVIDA No.

1 A5Wybierając segregator, ważne jest, by był on wielofunkcyjny. Dlatego niezwykle pokaźne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami artykułu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - atrybuty: opatentowany mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, zapewniający dokładne i konkretne zamykanie choćby po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, zapewniającą rozszerzoną niepodatność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach upraszczają wykorzystywanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt dokument FSC®Format A5Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na prędkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

użyteczny otwór na palec pozwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest pokaźnie bardziej interesujący wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich wytrzymałość na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to rodzaj nad wyraz trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, dodatkowo został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dobrane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie cechuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte marka Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand znamionuje się istotnie ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte poprzez założycieli marki, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali postępowy mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się znacznie silniejszym i trwalszym dociskiem niż poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.