Menu

Segregator ESSELTE ECO A4/50 szary

Cechy produktu

  • Producent ESSELTE 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy stosowany w procesie archiwizacji. Swoje wykorzystanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Ponadto segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w miejscu pracy, a także w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto ponadto pamiętać, iż segregatory biurowe to szczególnie doceniany artykuł, o wielu standardowych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 50mm szary Wybierając segregator, ważne jest, żeby był on wielofunkcyjny.

Dlatego istotnie znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami artykułu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - atrybuty: Segregator o mechanizmie standardowymOkładka z polipropylenu z szarym papierem w środkuNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach usprawniają użytkowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt dokument FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - cechy szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na prędkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

poręczny otwór na palec umożliwia ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest pokaźnie bardziej ciekawy wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich oporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ bardzo trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, na dodatek został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie cechuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się nad wyraz ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte poprzez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali innowacyjny mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się istotnie silniejszym i trwalszym dociskiem aniżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.