Menu

Segregator ESSELTE ECO A4/50 zielony

Cechy produktu

  • Producent ESSELTE 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy używany w procesie archiwizacji. Swoje wykorzystanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Dodatkowo segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w miejscu pracy, a także w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto również pamiętać, że segregatory biurowe to stanowczo doceniany artykuł, o wielu standardowych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 50mm zielony Wybierając segregator, ważne jest, żeby był on wielofunkcyjny.

Dlatego stanowczo znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - cechy: Segregator o mechanizmie charakterystycznymOkładka z polipropylenu z szarym papierem w środkuNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach upraszczają używanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt dokument FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który umożliwia szybkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

poręczny otwór na palec umożliwia ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest istotnie bardziej niebanalny wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich odporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to rodzaj nad wyraz trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte marka Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się stanowczo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte poprzez założycieli marki, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się istotnie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.