Menu

Segregator ESSELTE ECO A4/75 czerwony

Cechy produktu

  • Producent ESSELTE 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy używany w procesie archiwizacji. Swoje zastosowanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Ponadto segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w miejscu pracy, a także w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto również pamiętać, iż segregatory biurowe to nad wyraz doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 75 mm czerwony Wybierając segregator, ważne jest, by był on wielofunkcyjny.

Dlatego istotnie istotne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami artykułu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - parametry: Segregator o mechanizmie typowymOkładka z polipropylenu z szarym papierem w środkuNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach usprawniają wykorzystywanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt certyfikat FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który umożliwia szybkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

praktyczny otwór na palec pozwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest istotnie bardziej atrakcyjny wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich odporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ szczególnie trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dobrane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane i zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie cechuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się szczególnie ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte przez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali innowacyjny mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się znacznie silniejszym i trwalszym dociskiem niż poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.