Menu

Segregator ESSELTE ECO A4/75 pomarańczowy

Cechy produktu

  • Producent ESSELTE 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy użytkowany w procesie archiwizacji. Swoje zastosowanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Dodatkowo segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w miejscu pracy i w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto jeszcze pamiętać, iż segregatory biurowe to stanowczo doceniany artykuł, o wielu standardowych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 75 mm pomarańczowy Wybierając segregator, ważne jest, by był on wielofunkcyjny.

Dlatego istotnie znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - cechy: Segregator o mechanizmie standardowymOkładka z polipropylenu z szarym papierem w środkuNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach ułatwiają stosowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt certyfikat FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - atrybuty szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na prędkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

ergonomiczny otwór na palec umożliwia ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest pokaźnie bardziej interesujący wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich niepodatność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ nad wyraz trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, w dodatku został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dostosowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się stanowczo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte poprzez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem aniżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.