Menu

Segregator ESSELTE EKO A4 75mm - biały 11250

Cechy produktu

  • Producent ESSELTE 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy wykorzystywany w procesie archiwizacji. Swoje wykorzystanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. W dodatku segregatory upraszczają nam zachowanie porządku w miejscu pracy oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto także pamiętać, iż segregatory biurowe to nad wyraz doceniany artykuł, o wielu specyficznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 75 mm biały Wybierając segregator, ważne jest, żeby był on wielofunkcyjny.

Dlatego bardzo widoczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami towaru, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - właściwości: Segregator o mechanizmie charakterystycznymOkładka z polipropylenu z szarym papierem w środkuNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach usprawniają stosowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt atest FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

ergonomiczny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest znacznie bardziej interesujący wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich oporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to rodzaj szczególnie trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie znamionuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie obszerniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się wyjątkowo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte przez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, cechujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem aniżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.