Menu

Segregator ESSELTE PCV A4 75mm - zielony 81136

Cechy produktu

  • Producent ESSELTE 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy użytkowany w procesie archiwizacji. Swoje wykorzystanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Dodatkowo segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w dokumentacji oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto na dodatek pamiętać, że segregatory biurowe to istotnie doceniany artykuł, o wielu typowych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte No.

1 Power A4 / 75 mm zielony Wybierając segregator, ważne jest, by był on wielofunkcyjny. Dlatego wyjątkowo istotne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami towaru, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - cechy: opatentowany mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, zapewniający dokładne i mocne zamykanie choćby po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, gwarantującą powiększoną niepodatność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach ułatwiają stosowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt atest FSC®Format A4Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który umożliwia prędkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

funkcjonalny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest widocznie bardziej niebanalny wzrokowo.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich odporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta pozwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant niezwykle trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dobrane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie cechuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte marka Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się bardzo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte przez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem aniżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.