Menu

Iris Book 5

Cechy produktu

  • Producent Iris 
  • Interfejs USB 
  • Wysokość 2.2 cm

Opis

Skanuj książki i czasopisma w dowolnym miejscu i czasie, bez wyrywania stron IRIScan™ Book 5 to mobilny skaner, który umożliwia skanowanie czasopism, książek, listów i dokumentów w formacie A4, takich jak faktury, umowy, a choćby ulubione przepisy.

Wszystko to bez konieczności wyrywania stron. Szybkie i jednostajne skanowanie IRIScan™ Book 5 to najszybszy na rynku mobilny skaner autonomiczny, pracujący z szybkością nawet do 1s na dokument. Starczy przesunąć urządzenie nad dokumentem,pozostał on automatycznie zeskanowany.

Obraz jest zapisywany na załączonej do zestawu karcie MicroSD™, z której można go następnie przenieść na komputer PC lub Mac. Po powrocie do domu lub biura możesz zamienić zeskanowane dokumenty automatycznie na edytowalny tekst z wykorzystaniem oprogramowania Readiris™ Pro.

Przesyłaj dokumenty za pomocą Wi-Fi lub USB do dowolnego urządzenia Najnowszy IRIScan Book 5 Wifi zezwala na natychmiastowe przesyłanie poprzez Wifi wszystkich fotografii do komputera (Windows lub Mac), smartfona albo tabletu (iOS lub Android).

bezpłatna aplikacja IRIScan Book przystępna w sklepie Apple Store i Google Play pozwala ekspresowo i łatwo podłączyć urządzenie z systemem iOS albo Android do skanera. Po powrocie do biurka możesz również przesłać dokumenty przez USB przy pomocy dostarczonego kabla.

zalety IRIScan™ Book 5: W pełni mobilne i autonomiczne bezprzewodowe urządzenie – zabieraj je wszędzie ze sobą genialne narzędzie do skanowania książek i prasy Rozdzielczość skanowania 300/600/1200 dpi stanowi gwarancję najwyższej jakości obrazu szybkość skanowania: 1s dla dokumentów w czerni/ 2s dla dokumentów w odcieniu Skanowanie bezpośrednio do formatów JPEG i PDF, w tym wielostronicowych Zapis obrazów na karcie MicroSD™ (w zestawie) kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,5", dający pewność prawidłowego przebiegu skanowania Skanowanie do 100 dokumentów dziennie Zasilanie z akumulatora ze złączem USB Oprogramowanie InstantResult 2: przenoszenie edytowalnych skanów w czasie rzeczywistym do oprogramowania w komputerze śladowe kryteria sprzętowe zestaw oprogramowania dla systemu Windows® Microsoft Windows 10, 8, 7, Vista 512MB RAM (zalecane 1GB) 300MB dostępnego miejsca na dysku twardym zestaw oprogramowania dla systemu Mac OS® Mac: OS X10.10, 10.9 albo nowszy (wcześniejsze wersje nie są obsługiwane) 512MB RAM (zalecane 1GB) 300MB przystępnego miejsca na dysku twardym pakiet oprogramowania dla systemu iOS® Wymagany IOS 9 albo nowszy zestaw oprogramowania dla systemu Android® Wymagany Android 4.4....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.