Menu

Iris Express 4

Cechy produktu

  • Producent Iris 
  • Interfejs USB 
  • Wysokość 3.4 cm
  • Szerokość 29 cm

Opis

Skaner dokumentów

niezwykle prędki skaner z podajnikiem pojedynczych arkuszy o szybkości do 8 stron na minutę
Kompaktowy i lekki (poniżej 400 g)
Zasilanie przy pomocy znajdującego się w zestawie kabla USB, nie wymaga gniazdka elektrycznego
Wysoka rozdzielczości skanowania (. 300/600/900 dpi)
Skanowanie pojedynczych stron w kolorze, w odcieniach szarości i jako czarno-białe.
Skanowanie wizytówek, fotografii, dokumentów w A4/listów itp.
samoczynne rozpoznawanie dokumentów rozmiaru i przycinanie
Łatwe do czyszczenia pokrywa
Kompatybilny z systemami Windows, Mac

IRIScan™ Express 4 to efektywne połączenie skanera kolorowego z doskonałym oprogramowaniem OCR. Proste skanowanie niezależne od tego, czy jesteś w domu, w podróży, w bibliotece, itp.. Kompaktowy, lekki i zasilany poprzez USB, jest to najszybszy mobilny skaner z podajnikiem ADF na rynku, który może pracować w dowolnym miejscu i nadaje się do każdej torebki, plecaka albo dowolnej torby na każdego laptopa.
Ale to nie wszystko. Znany na całym świecie i załączony komplet oprogramowania OCR wyodrębnia prosto wszystkie główne informacje z zeskanowanych materiałów. Możliwość przetwarzania dokumentów w w pełni edytowalne pliki, które można udostępniać w chmurze i zapisywanie wizytówek jako cyfrowych kontaktów w preferowanym programie do zarządzania kontaktami.

sprawny pakiet oprogramowania
Readiris™: oprogramowanie OCR do konwersji dokumentów drukowanych, plików PDF lub plików z obrazami w edytowalne dokumenty kompletu Office i przesyłania ich do chmury za pomocą przycisku
Cardiris™: oprogramowanie do skanowania samoczynnego rozpoznawania wizytówek i do eksportu do ulubionego menedżera kontaktów (Outlook®, Act! ACT!, Salesforce, etc.)
Kompatybilny z systemem Windows i Mac

informacje techniczne:
samoczynne wciąganie wzorów: 1 arkusz · Funkcje skanowania: dokumentu,zdjęcia,wizytówek · Głębokość netto: 51 mm · Interfejsy (Komputer/Multimedia): USB · Jednostka płaska: Nie · Maksymalna długość powierzchni skanowania: 355 mm · Maksymalna szerokość powierzchni skanowania: 215 mm · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: Nie · Podajnik: Tak · Podświetlana: Nie · typ sensora skanera: CIS · typ skanera (kategoryzacja): Skaner dokumentów · Rozdzielczość (optyczna): 300/600/900 dpi · Szerokość netto: 290 mm · Waga netto: 383 g · Wysokość netto: 34 mm

dostawa obejmuje:
IRISCAN Express 4 skaner, przewód USB, karta kalibracji, oprogramowanie OCR dla komputerów PC i Mac®

Wskazówki:
informacje dotyczące prędkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.