Menu

Skaner Brother Biurowy ADS-2400NYJ1 (ADS2400NYJ1) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Brother 
Opis

ADS-2400N to mistrzowski skaner skierowany do przedsiębiorstw i instytucji, które archiwizują znaczne ilości danych. Model obsługuje sporo typów i wymiarów nośników oraz znamionuje się wysoką szybkością pracy.

Skaner przetwarza dokumenty z szybkością do 30 stron (60 obrazów) na minutę, równocześnie w trybie kolorowym, jak i czarno-białym. Proponuje także funkcję skanowania dwustronnego. Urządzenie dostosowane zostało do pracy z dużą ilością dokumentów.

Aby praca przebiegała w wydajny i nieskomplikowany sposób, skaner proponuje funkcję ultradźwiękowego wykrywania pobrania dwóch lub więcej stron jednocześnie a innowacyjny system rolek do starannego prowadzenia arkusza uniemożliwia zacięcie się podawanego papieru.

Urządzenie jest zaopatrzone w samoczynny podajnik papieru o objętości 50 stron i proponuje interfejs USB 2.0. Skaner potrafi przetwarzać szeroką gamę materiałów o rozmaitej grubości, w tym także plastikowe karty.

ADS-2400N proponuje szereg przydatnych funkcji procesowania zeskanowanych obrazów, co istotnie ułatwia zarządzanie zarchiwizowanymi danymi. Urządzenie pozwala wyłapujeć, a także eliminujeć kolorowe obszary, pomijać puste strony, wyrównywać skany oraz oczyszczać dokumenty z niepożądanych komponentów takich jak otwory po dziurkaczu i plamki.

Wszystkie te działania/funkcje widocznie ułatwią działanie trybu OCR. Oferuje także opcję zapisu w trzech formatach kolorystycznych: w pełnym kolorze, w trybie czarno-białym i w skali szarości. Skaner ADS-2400N proponuje pracę w sieci przewodowej.

Skany mogą być wyprodukowane za pośrednictwem tego urządzenia przy użyciu aplikacji zainstalowanej na podłączonym do sieci komputerze, wysłane do drukarki, aplikacji, pliku, obrazu, OCR, FTP, współdzielonego folderu sieciowego, platformy SharePoint lub jako załącznik wiadomości e-mail.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.