Menu

babybjorn - śliniak powder blue

Cechy produktu
  • Producent Babybjörn 
  • Ilość sztuk
  • Kolor niebieski 
Opis

wygodny, wodoodporny śliniak, dzięki któremu unikniesz bałaganu Dziecięcy śliniaczek – w który wpadnie wszystko to, co nie trafi do śladowej buzi – jest stworzony z rozciągliwego plastiku. Głęboka kieszonka zachowuje swój kształt, więc dziecko ruszając się i naciskając na nią, nie opróżni jej przypadkiem.

Miękkie, dostosowywane zapięcie zapobiega otarciom, a także powoduje, że śliniaczek rośnie razem z dzieckiem.Śliniaczek możesz przetrzeć wilgotną tkaniną albo zmyć w zmywarce. Został on wytworzony z ekspresowo schnącego tworzywa, więc w niedługim czasie będzie ponownie gotowy do użycia.

Śliniaczek jest dedykowany dla dzieci, które skończyły cztery miesiące. Cechy produktu: komfortowe, regulowane zapięcie Śliniaczek jest produkowany z miękkiego tworzywa, dlatego stykając się z szyją dziecka, nie sprawia otarć.

Miękkie zapięcie można zintegrować do rosnącego dziecka. Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo zapięcie zostało zaprojektowane tak, żeby odpięło się, gdy śliniaczek o coś zaczepi. Pojemna kieszonka na wszystko, co spadnie z widelczyka lub łyżeczki Głęboka kieszonka pomieści to, co nie trafi do niewiele znaczącej buzi.

Ściśnięta zachowuje swój zarys, więc niemożliwe jest przypadkowe jej opróżnienie. Nieskomplikowany w czyszczeniu Dzięki optymalnemu materiałowi i wykończeniom śliniaczek jest wyjątkowo przystępny do utrzymania w czystości, na dodatek można go myć w zmywarce.

Wodoodporny materiał Śliniaczek jest wodoodporny, więc resztki pokarmu a także płyny nie mogą przesiąknąć i zabrudzić dziecięcego ubranka. Atestowane i bezpieczne materiały Miękki śliniaczek BABYBJÖRN wyprodukowany jest z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z artykułami spożywczymi zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie (EEC) i USA (FDA).

Tworzywa, z których wytworzono śliniaczek BABYBJÖRN nie zawierają PVC, bisfenolu A (BPA), ftalanów, kadmu, ołowiu ani chloru. Dlaczego warto wybrać produkty BABYBJÖRN BABYBJÖRN za każdym razem stawia bezpieczeństwo dzieci na pierwszym miejscu!

Gdy kupujesz naczynia, sztućce i śliniaki BABYBJÖRN, możesz być pewien, że materiały, z których je wyprodukowano, są stale poddawane rygorystycznym testom na występowanie Bisfenolu A (BPA) i innych destrukcyjnych substancji oraz są certyfikowane jako dedykowane do kontaktu z żywnością.

w dodatku nasze produkty z łatwością się czyści i są praktyczne w użyciu. Specyfikacja produktu: Wiek: od ok. 4 miesiąca życia. Regulowane zapięcie: 19-30 cm. Materiał: miękkie śliniaczki produkowane są z polipropylenu (PP) i termoplastycznego elastomeru (TPE).

Czyszczenie: przecierać czystą wilgotną dzianiną lub opłukać pod bieżącą wodą. Śliniaczek można myć w zmywarce. Gwarancja 36 miesięcy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.