Menu

Babybjörn śliniak BABY z kieszonką, różowy

Cechy produktu

  • Producent Babybjörn 
  • Ilość sztuk
  • Kolor różowy 

Opis

komfortowy, wodoodporny śliniak, dzięki któremu unikniesz bałaganu Dziecięcy śliniaczek – w który wpadnie wszystko to, co nie trafi do nieznacznej buzi – jest wytwarzany z rozciągliwego plastiku. Głęboka kieszonka zachowuje swój kształt, więc dziecko ruszając się i naciskając na nią, nie opróżni jej przypadkiem.

Miękkie, dostosowywane zapięcie zapobiega otarciom, a także powoduje, że śliniaczek rośnie razem z dzieckiem.Śliniaczek możesz przetrzeć wilgotną tkaniną albo zmyć w zmywarce. Został on stworzony z momentalnie schnącego tworzywa, więc w krótkim czasie będzie ponownie gotowy do użycia.

Śliniaczek jest asygnowany dla dzieci, które skończyły cztery miesiące. Właściwości produktu: komfortowe, regulowane zapięcie Śliniaczek jest wykonany z miękkiego tworzywa, dlatego stykając się z szyją dziecka, nie sprawia otarć.

Miękkie zapięcie można zespoić do rosnącego dziecka. Na dodatek w dbałości o bezpieczeństwo zapięcie zostało zaprojektowane tak, aby odpięło się, gdy śliniaczek o coś zaczepi. Pojemna kieszonka na wszystko, co spadnie z widelczyka lub łyżeczki Głęboka kieszonka pomieści to, co nie trafi do drobnej buzi.

Ściśnięta zachowuje swój zarys, więc niemożliwe jest przypadkowe jej opróżnienie. Prosty w czyszczeniu Dzięki adekwatnemu materiałowi i wykończeniom śliniaczek jest wyjątkowo nieskomplikowany do utrzymania w czystości, ponadto można go myć w zmywarce.

Wodoodporny materiał Śliniaczek jest wodoodporny, więc resztki pokarmu a także płyny nie mogą przesiąknąć i zabrudzić dziecięcego ubranka. Atestowane i bezpieczne materiały Miękki śliniaczek BABYBJÖRN wytworzony jest z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z artykułami spożywczymi zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie (EEC) i USA (FDA).

Tworzywa, z których wykonano śliniaczek BABYBJÖRN nie zawierają PVC, bisfenolu A (BPA), ftalanów, kadmu, ołowiu ani chloru. Dlaczego warto wybrać produkty BABYBJÖRN BABYBJÖRN zawsze stawia bezpieczeństwo dzieci na pierwszym miejscu!

Gdy kupujesz naczynia, sztućce i śliniaki BABYBJÖRN, możesz być pewien, że materiały, z których je wyprodukowano, są stale poddawane rygorystycznym testom na obecność Bisfenolu A (BPA) i innych krzywdzących substancji, a także są certyfikowane jako asygnowane do kontaktu z żywnością.

w dodatku nasze produkty prosto się czyści i są ergonomiczne w użyciu. Specyfikacja artykułu: Wiek: od ok. 4 miesiąca życia. Dostosowywane zapięcie: 19-30 cm. Materiał: miękkie śliniaczki wytwarzane są z polipropylenu (PP) i termoplastycznego elastomeru (TPE).

Czyszczenie: przecierać czystą wilgotną dzianiną lub opłukać pod bieżącą wodą. Śliniaczek można myć w zmywarce. Gwarancja 36 miesięcy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.