Menu

Diinglisar Śliniak podszyta folia Krówka | U NAS SKOMPLETUJESZ CAŁĄ WYPRAWKĘ | SZYBKA

Cechy produktu
  • Producent Teddykompaniet 
  • Ilość sztuk
Opis

Diinglisar Śliniak podszyta folia Krówka

Śliniak Diinglisar wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Część wierzchnia pokryta jest pluszowym materiałem, takim samym z jakiego jest wyprodukowana linia diinglisar, natomiast podszyty jest folią, która szczególnie dobrze broni ubrania dziecka przed zabrudzeniami podczas jedzenia.

Śliniaki Diinglisar występują w serii pastelowej pod postaciami kotka, myszki, zajączka i krówki i w kolekcji wild pod postaciami żyrafy, lwa, tygrysa i słonia. Tworzone są z nietoksycznych materiałów, niepodatnych na ogień.

Wielkość:22 cm,

dedykowany dla dzieci 0+,

Można prać w pralce 40 stopni.

gwarancja jakości

Pluszowe zabawki dla niemowląt Diinglisar spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Badania pozwalają firmie Teddykompaniet na oznakowania swych produktów nie tylko znakiem CE, ale także EN71. Ponieważ zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.