Diinglisar Wild Śliniak podszyta folia Tygrys
Śliniak Diinglisar wyprodukowany jest z tworzyw bezpiecznych dla dziecka. Część wierzchnia pokryta jest pluszowym materiałem, takim samym z jakiego jest wytwarzana seria diinglisar, natomiast podszyty jest folią, która bardzo poprawnie broni ubrania dziecka przed zabrudzeniami w trakcie jedzenia.
Śliniaki Diinglisar występują w kolekcji pastelowej pod postaciami kotka, myszki, zajączka i krówki, a także w kolekcji wild pod postaciami żyrafy, lwa, tygrysa i słonia. Wytworzone są z nietoksycznych materiałów, odpornych na ogień.
Wielkość:22 cm,
asygnowany dla dzieci 0+,
Można prać w pralce 40 poziomów.
pewność jakości
Pluszowe zabawki dla niemowląt Diinglisar spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Badania pozwalają firmie Teddykompaniet na oznakowania swoich produktów nie tylko znakiem CE, lecz także EN71. Ponieważ zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe.