Menu

Teddykompaniet Diinglisar Śliniak z podszytą folią Zając | U NAS SKOMPLETUJESZ CAŁĄ WYPRAWKĘ | SZYBKA

Cechy produktu
  • Producent Teddykompaniet 
  • Ilość sztuk
Opis

Teddykompaniet Diinglisar Śliniak z podszytą folią Zając

Śliniak Diinglisar stworzony jest z tworzyw bezpiecznych dla dziecka. Część wierzchnia pokryta jest pluszowym materiałem, takim samym z jakiego jest wyprodukowana kolekcja diinglisar, natomiast podszyty jest folią, która wyjątkowo dobrze chroni ubrania dziecka przed zabrudzeniami podczas jedzenia.

Śliniaki Diinglisar występują w serii pastelowej pod postaciami kotka, myszki, zajączka i krówki, a także w serii wild pod postaciami żyrafy, lwa, tygrysa i słonia. Wykonane są z nietoksycznych tworzyw, opornych na ogień.

Wielkość: 22 cm,

dedykowany dla dzieci 0+,

Można prać w pralce 40 stopni.

gwarancja jakości

Pluszowe zabawki dla niemowląt Diinglisar spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Badania pozwalają firmie Teddykompaniet na oznakowania swoich towarów nie tylko znakiem CE, lecz także EN71. Ponieważ zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe

Wiek: 0m +

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.