Menu

Audio-Technica ATH-A990

Cechy produktu

  • Producent Audio-Technica 
  • Typ nauszne 

Opis

Słuchawki zamknięte Audio-Technica ATH-A990Z

linia Art Monitor Audio-Techniki obejmuje wysokiej klasy słuchawki hi-fi, których zadaniem jest dostarczanie użytkownikowi niezapomnianych wrażeń muzycznych, każdego dnia. Słuchawki ATH-A990Z spełniają to zadanie genialnie. Ta zamknięta konstrukcja wokółuszna wykorzystuje nowo opracowane przetworniki o średnicy53 mm, które w połączeniu ze specjalnym systemem Double Air Damping niezwykle naturalny i czysty dźwięk, także ten zapisany w plikach wysokiej rozdzielczości. Słuchawki mogą pochwalić się wyjątkowo szerokim pasmem przenoszenia, rozciągającym się od 5 Hz do aż 42 kHz.

Przyjemność korzystania ze słuchawek rozszerza wokółuszna budowa, z miękkimi kołnierzami nauszników, a także znikoma waga, osiągalna m.in. Dzięki zastosowaniu aluminiowych obudów. Świetne przypasowanie do wielkości i kształtu głowy zezwala na pałąk nagłowny z systemem 3D, zapewniający komfort korzystania z ATH-A990Z nawet w trakcie długich sesji odsłuchowych. Elitarny charakter słuchawek podkreśla srebrna zieleń, na którą zabarwione są pokrywy nauszników, a także niepodatny na splątanie się kabel z materiałowym oplotem. Słuchawki są ręcznie składane w Japonii, co stanowi dopełniającą gwarancję ich perfekcyjnego wykonania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.