Menu

Audio-Technica ATH-DSR7BT

Cechy produktu

  • Producent Audio-Technica 
  • Typ nauszne 

OpisWybrane atrybutywariant Nauszne
Długość przewodu [m] 2 m
Sposób zakładania Zamknięte
zastosowanie Dla zwolenników audio
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR7BT z systemem Pure Digital Drive

bezprecedensowe wokółuszne słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR7BT to druga po DSR9BT konstrukcja korzystająca z zalet autorskiego systemu Pure Digital Drive™. Za jego pomocą oryginalny sygnał cyfrowy przekazywany jest ze źródła wprost do membran przetworników, z pominięciem układu konwersji cyfrowo-analogowej, która typowo pogarsza jakość dźwięku przy transmisji Bluetooth. Dzięki czemu ATH-DSR7BT pozwalają cieszyć się brzmieniem, jakie artysta zarejestrował w studiu podczas nagrania.


Odtwarzaj w rozdzielczości Hi-Res

technika zaimplementowana w słuchawkach Audio-Technica ATH-DSR7BT pozwala cieszyć się dźwiękem wysokiej rozdzielczości. Na dodatek słuchawki wyekwipowane są w cyfrowy port USB obsługujący pliki 96 kHz/24 bity. Przy bezprzewodowym połączeniu słuchawki obsługują sygnał do 48kHz/24 bity.


Komfort i wygoda używania na najwyższym poziomie

Wysoki poziom komfortu to na dodatek zasługa kołnierzy wokółusznych wypełnionych pianką z funkcją pamięci, które znakomicie dostosowują się do kształtu głowy użytkownika. W połączeniu z komfortowym pałąkiem nagłownym równomiernie rozkładają one ciężar słuchawek, dzięki temu bez jakiegokolwiek zmęczenia można poprzez długi czas słuchać swej ulubionej muzyki.


Wskaźniki LED

Wskaźniki LED informujące o statusie pracy słuchawek umieszczone na jednym z nauszników w sposób jasny i czytelny pokazują zakres pracy słuchawek, ładowaniu, aktualnym poziomie naładowania baterii, a także o odtwarzanej częstotliwości próbkowania.


Sterowanie przy pomocy dotyku

Komfort obsługi słuchawek rozszerza dotykowe zdalne sterowanie, które pozwala sterować odtwarzaniem muzyki i zezwala na odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.