Menu

Audio-Technica ATH-M50XBT

Cechy produktu

  • Producent Audio-Technica 
  • Typ nauszne 

Opis

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT to łączą sygnaturę brzmieniową fachowych słuchawek studyjnych ATH-M50x, renomowanych przez wymagających użytkowników, z zaletami bezprzewodowej łączności. Model zaopatrzony jest w najnowszą technologię Bluetooth 5.0, dzięki czemu z łatwością łączą się z dowolnymi urządzeniami bezprzewodowymi.

Korzyści: ATH-M50xBT wykorzystuje legendarny dźwięk studyjny ATH-M50x, gwarantując emocjonujące, bezprzewodowe wrażenia audio z niesamowitą przejrzystością i głębokim, dokładnym basem. Wykorzystując łączność bezprzewodową Bluetooth i 45-milimetrowe przetworniki z magnesami ziem rzadkich, a także cewkami nawiniętymi drutem aluminiowym z płaszczem miedzianym, wprowadzają uwielbianą sygnaturę dźwiękową M50x do konstrukcji bezprzewodowej.

Nie musisz rezygnować ze słuchania nagrań i doładowywać słuchawek. Słuchawki mają wystarczającą liczba energii, abyś mógł odkrywać muzykę choćby przez 40 godzin. Po sparowaniu ze smartfonem, naciśnij i przytrzymaj poprzez dwie sekundy, aby uzyskać prędki dostęp do asystenta głosowego Siri albo Google Assistant.

Zarządzaj głośnością, muzyką i połączeniami będąc w ruchu, dzięki ergonomicznym przyciskom zastosowanym w słuchawki ATH-M50xBT. Po zakończeniu odsłuchu obracane o 90 stopni muszle i składana konstrukcja upraszczają spakowanie słuchawek....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.