Menu

Baseus Encok S09

Cechy produktu
  • Producent Baseus 
  • Typ dokanałowe 
Opis

Słuchawki Baseus Encok S09

Ciesz się słuchaniem muzyki w trakcie aktywności fizycznej dzięki sportowym słuchawkom Baseus. Zapewniają komfort noszenia, a także czysty dźwięk. Zaprojektowane są z myślą o wykorzystaniu przy największym wysiłku. Zapewnij sobie muzyczny podkład na długie godziny, dzięki wytrzymałej baterii. Nie martw się, kiedy zrobisz sobie przerwę - słuchawki mają magnetyczne oprawki, które możesz zbratać.


Komfort słuchania

Bezprzewodowe słuchawki pomogą Ci jeszcze bardziej odprężyć się w trakcie biegu, ćwiczeń albo jazdy na rowerze. Zapewniają wygodę podczas noszenia dzięki przemyślanej konstrukcji. Wysoka jakość tworzyw dostarcza genialnych wrażeń podczas użytkowania.


odporność

Słuchawki gwarantują stałe połączenie na odległość 10 metrów, z każdym urządzeniem mającym Bluetooth. Możesz radować się swoimi ulubionymi utworami do 6 godzin, a prowadząc rozmowę telefoniczną choćby do 8 godzin bez żadnych zakłóceń. Czas ładowania wynosi tylko 2 godziny, a objętość to aż 70 mAh.


Jakość dźwięku

Ćwiczysz na siłowni i przeszkadzają Ci towarzyszące dźwięki? Zapomnij o nich, słuchawki Baseus w pełni redukują hałas z otoczenia i skupiają się na Twojej ulubionej piosence. W trakcie rozmowy telefonicznej słychać czyste dźwięki bez żadnych zakłóceń i odgłosów z zewnątrz. Dzięki Bluetooth w wersji V4.1 głosy rozmówców są doskonale zgrane z widokiem na ekranie.


Ochrona IPX5

Na szczęście słuchawki są dobrane do każdej pogody i pozwolą Ci na wyjście z domu choćby podczas deszczu. Dzięki ochronie IPX5 są niepodatne na kropelki wody i potu.


Pełna kontrola

Dzięki panelowi sterowania możesz zdecydować, czego chcesz słuchać bez tracenia czasu. Panel ma funkcje takie jak pogłaśnianie / ściszanie (wystarczy nacisnąć i trzymać poprzez 2 sekundy) i włączanie/wyłączanie i odbieranie albo odrzucanie przychodzących połączeń (wystarczy nacisnąć raz). W bocznej powierzchni jest jeszcze wejście micro USB. By włączyć Bluetooth, należy nacisnąć i trzymać środkowy przycisk przez 3 sekundy, aż zaświeci się biała kontrolka.

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.