Menu

Baseus Encok W04 Pro

Cechy produktu

 • Producent Baseus 
 • Typ douszne 

Opis

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS Baseus Encok W04 Pro

Marzysz o swobodzie, gdy biegasz i słuchasz muzyki? Bezprzewodowe słuchawki zapewnią Ci maksymalny komfort i pozwolą na zawsze zapomnieć o splątanych kablach. Oprócz wygody niosą za sobą mnóstwo innych korzyści. Designersko wyglądają i odtwarzają dźwięki czysto, bez zakłóceń i opóźnień. Skuteczna bateria zezwala na nieustanne odsłuchiwanie muzyki nawet poprzez 20 godzin w jakości Hi-Fi.

Specyfikacja:

 • firma: Baseus
 • Model: W04/W04 PRO
 • Materiał: ABS
 • Czas czuwania: 350 godzin
 • Wersja bluetooth: 5.0
 • Ładowanie indukcyjne
 • Dystans komunikacji: 10 metrów
 • Czas odtwarzania muzyki: 5 godzin (na poziomie głośności równym 70%)
 • objętość baterii: 37mAh (słuchawki), 400mAh (baza)
 • Kompatybilny z: wszystkimi urządzeniami bezprzewodowymi
 • Czas ładowania: 1,5 godziny (przez przewód), 3 godziny (bezprzewodowo)
 • Interfejs: typ-C
 • Znamionowy prąd zużycia: 10mA (słuchawki)

Bezprzewodowe ładowanie słuchawek

Słuchawki są wyposażone w funkcję ładowania bezprzewodowego, co wyraźnie podciąga komfort ich obsługi. Wystarczy, iż położysz bazę słuchawek na bezprzewodowej ładowarce, a odnowienie energii akumulatora zacznie się samoczynnie.

Wysoka jakość dźwięku

Dźwięk, który odtwarzają słuchawki Baseus jest zawsze czysty i wysokiej jakości. To zasługa konstrukcji i ruchomej cewki o średnicy 13 mm oraz budowy membran. Obudowa z solidnego materiału PU jest sprężysta, należycie dopasowuje się do kształtu ucha. Jednocześnie użytkownik ma wrażenie, iż muzyka płynie, jakby była odtwarzana na żywo. To zasługa tego, iż sprzęt równoważy trzy częstotliwości: łagodny bas, delikatny alt i melodyjną górę.

Bluetooth 5.0

technika bezprzewodowa 5.0 gwarantuje szybkie przesyłanie dźwięków. Do minimum zredukowane zostały problem z rozłączaniem się czy utratą sygnału znane z poprzedniej wersji 2.4 GHz. Na dystansie 10 metrów można oczekiwać prędkości sięgającej 24 Mbps.

nieprzeciętne przypasowanie

Dochodzące do połowy ucha słuchawki mają przemyślaną praktyczną konstrukcję. Nie powodują ucisków, dyskomfortu ani obcierania. Ważą zaledwie 3,5 grama i pozostają konkretnie osadzone w kanale. Producent celowo nie zastosował rozróżnienie na wersję prawą i lewą, aby obsługa gadżetu była jeszcze łatwiejsza i bardziej wygodna.

Wytrzymała bateria

Dla osób, które nie wyobrażają sobie realizowania powszednich czynności bez muzyki korzystną wiadomością jest fakt, iż słuchawki posiadają wytrzymałą baterię o obszerności 400 mAh. Do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 1,5 godziny, żeby potem służyć Ci nawet przez 350 godzin. Muzyki możesz słuchać przez 20 godzin, gdy równocześnie korzystasz z ładowarki.

Łatwa obsługa

Nie tylko design został zredukowany do minimum. Ponadto obsługa słuchawek jest szybka i instynktowna. Dwa naciśnięcia wystarczą, żeby rozpocząć albo zatrzymać odtwarzanie. Elementy czułe na dotyk reagują na polecenia natychmiast.

Nie tylko odtwarzanie muzyki

Słuchawki sprawdzą się nie tylko podczas słuchania muzyki, ale też w czasie grania czy oglądania programów telewizyjnych. Bezprzewodowa rozrywka dzięki nim nabierze całkiem nowej jakości i wygody bez udziału kabli. Osiągalne jest również wydawanie poleceń, które są przesyłane do telefonu, np. Związanych z geolokalizacją punktów na mapie i nawigacją.

W każdych warunkach

Biegasz w deszczu? Spacerujesz w wilgotnym lesie? Ze względu na swoje wodoodporne parametry, słuchawki działają niezawodnie ponadto w gorszych warunkach atmosferycznych. Sąodporne na kurz i pył, więc utrzymanie ich w czystości nie nastręcza większych trudności. Posiadają poziom ochrony równy IP54.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.