Menu

Bose QC35 II

Cechy produktu
  • Producent Bose 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 
Opis

Słuchawki QietComfort 35 II

Nasze najszczególniejsze słuchawki z funkcją redukcji hałasu
Słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II to najkorzystniejsze słuchawki Bose. Zastosowaliśmy w nich światowej klasy technikę redukcji szumów, dzięki temu możesz się zbliżyć do tego, co Cię najszczególniej pasjonuje.

Skupienie. Wł.

Co jest konsekwencją całkowitego zredukowania hałasów z otoczenia? ulepszona koncentracja. To właśnie potęga słuchawek bezprzewodowych QuietComfort 35 II. Słuchawki pozwalają skoncentrować się na brzmieniu muzyki, pracy albo dowolnej innej czynności. Zastrzeżona technologia nieustannie nadzoruje i mierzy hałasy otoczenia. Następnie wysyła sygnał o fazie odwrotnej, żeby wyciszyć szum. A to nie wszystko. Można także przystosować poziom redukcji hałasu do warunków otoczenia. Dzięki temu słuchawki pozwalają w całości skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne.

Tylko Ty i Twoja muzyka nic nie stanie Wam na drodze.
ekspresowo i łatwo połącz słuchawki ze swoim urządzeniem przy pomocy parowania poprzez Bluetooth oraz NFC. Komunikaty głosowe przeprowadzą Cię poprzez wszystkie etapy parowania. Będziesz słuchać muzyki w ciągu kilku chwil. Jedno proste połączenie umożliwi oglądanie bieżącej biblioteki, słuchanie bezprzewodowo ulubionych utworów z usług muzycznych, a także poznawanie nowych list odtwarzania. Muzyka. W dowolny sposób.

nieustannie poprawiamy nasze produkty

Ale jak poprawić światowej klasy słuchawki? Dołożyć więcej funkcji. Planowane aktualizacje oprogramowania odblokują świeże funkcje, takie jak sterowanie głosem, gdy będzie ono przystępne w danym regionie.

Lepiej zaprojektowane

Gdy chcesz słuchać muzyki w podróży, Ci potrzeba słuchawek, które sprawdzą się w każdych warunkach. Oporne na uszkodzenia materiały, takie jak nylon umocniony włóknem szklanym i stal nierdzewna sprawiają, że słuchawki radzą sobie z życiem w podróży. Jeżeli chcesz zabierać je wszędzie i słuchać muzyki przez cały dzień, słuchawki muszą być komfortowe. Dlatego pałąk słuchawek QC35 jest nie tylko miękki jest ekskluzywny. Jest owinięty w materiał Alcantara miękkie pokrycie używane na jachtach i w ekskluzywnych samochodach który gwarantuje konieczną wygodę poprzez cały dzień słuchania. Pluszowe poduszki nauszne tworzono ze nienaturalnej skóry, dlatego choćby nie poczujesz, iż masz na uszach słuchawki.

20 godzin pracy na akumulatorze
Akumulator pozwala nawet na 20 godzin słuchania, co wystarczy nawet na nad wyraz długie listy odtwarzania. Dzięki temu możesz słuchać muzyki, albo ciszy, przez cały dzień. A gdy w końcu się rozładuje, prędkie 15-minutowe doładowanie zapewni kolejne 2,5 godziny pracy. W unikatowych przypadkach, gdy nie masz dostępu do gniazdka, możesz skorzystać z dołączonego kabla, by nie przerywać słuchania.

Niesamowity dźwięk niezależnie od poziomu głośności
Chcesz, by dźwięk był czysty i bogaty, niezależnie od tego, jak ustawisz głośność. Dlatego nasze przetworniki korzystają z korektora zoptymalizowanego pod kątem każdego poziomu głośności, tak by jakość dźwięku była lepsza aniżeli kiedykolwiek przedtem. Słuchawki zapewniają czysty i stabilny dźwięk niezależnie od poziomu głośności, a system dwóch mikrofonów wyciszających hałas zapewnia wyraźne rozmowy nawet w głośnych miejscach. Jakość dźwięku podczas słuchania muzyki będzie tak samo wysoka w zaciszu biura, co na ruchliwej ulicy.

Jedna aplikacja. Pełna kontrola.
Aplikacja Bose Connect łatwy dostęp do wszelkich funkcji zakupionego artykułu. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj funkcje produktu i przystosuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swojego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.

Niezależnie od tego, czy jesteś na lotnisku, czy w bibliotece, możesz zdecydować, ile chcesz (lub nie chcesz) słyszeć, dopasowując poziom redukcji hałasu. I pamiętaj, udostępnianie to pomaganie. Możesz zbratać dwie pary bezprzewodowych słuchawek Bose, aby słuchać z drugą osobą tych samych utworów jednocześnie. Upewnij się tylko, że słuchasz trafnej listy odtwarzania.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.