Menu

Fresh 'n Rebel Twins Tip

Cechy produktu
  • Producent Fresh 'n Rebel 
  • Typ douszne 
Opis

Twins Tip True Wireless. True Wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! Słuchawki Twins łączą się z urządzeniami przez Bluetooth, pozwalając cieszyć się najwyższym stopniem wolności. Korzyści: Słuchawki Twins Tip krystalicznie czysty i świetnie wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

rewelacyjnie pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki perfekcyjnemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami Twins Tip? Nie ma problemu – są wytrzymałe na pot! Etui ładujące pozwala na pięciokrotne pełne naładowanie słuchawek, za każdym razem na cztery godziny.

Daje to łącznie 24 godziny muzyki! Kontrolki we wnętrzu etui informują o poziomie akumulatora. Etui można naładować do pełna w godzinę ładowarką bezprzewodową (kompatybilną z technologią Qi). Nie masz takiej ładowarki? Użyj kabla USB-C z zestawu do szybkiego ładowania!

Cienkie etui ładujące ma zaokrąglone rogi i gładką powierzchnię, z łatwością można je wsunąć do kieszeni czy torby, a potem wysunąć. Obie słuchawki posiadają zaimplementowany mikrofon, więc można ich używać pojedynczo (lewej lub prawej) albo razem,cieszyć się dźwiękiem stereo.
Dzwonienie i słuchanie muzyki w dowolny sposób.

Słuchawki włączają się automatycznie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem. Elegancko i szybko! Sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się poprzez dotknięcie słuchawek.

dzięki temu nie trzeba nawet wydobywać telefonu z kieszeni czy torby! Słuchawki Twins Tip współpracują z Siri i Asystentem Google (w zależności od urządzenia). Można bezpiecznie wydawać im polecenia z wolnymi rękami!...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.