Menu

Hama Connect

Cechy produktu
  • Producent Hama 
Opis

rewelacyjne do sportu Słuchawki Hama Connect znakomicie sprawdzą się jako słuchawki sportowe. Zostały produkowane z tworzyw odpornych na pot, nie zawiodą Cię nawet podczas szczególnie intensywnego treningu. Dodatkowo długość płaskiego, opornego na plątanie kabla jest dostosowywana, tak, żeby nie przeszkadzał Ci podczas aktywności.

stabilne mocowanie Do zestawu dołączono wkładki douszne i silikonowe haczyki w zróżnicowanych rozmiarach. Dzięki czemu stabilnie osiadają w uchu i nawet podczas intensywnego treningu pozostają na swoim miejscu.

Magnetyczne mocowanie Nie korzystasz ze słuchawek? Zawieś je na szyi, a słuchawki połączą się przy pomocy wbudowanych magnesów. Dzięki temu masz słuchawki za każdym razem przy sobie, bez konieczności noszenia ich w uszach.

Wielofunkcyjny pilot Zintegrowany pilot zezwala na odbieranie i kończenie połączeń, aktywację wybierania numeru za pomocą głosu oraz sterowanie muzyką (poprzedni utwór; następny utwór; play; pauza). Zintegrowany mikrofon Słuchawki zostały zaopatrzone w mikrofon umożliwiający komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych możesz z łatwością przełączać się pomiędzy słuchaniem muzyki a prowadzeniem rozmów.

Długi czas działania Słuchawki Hama Connect to aż do 4 godzin słuchania muzyki. Czas ładowania to ok. 2 godziny. Słuchawki działają w zasięgu 10 m. W pakiecie odszukasz w dodatku specjalny klips, przy pomocy którego możesz zamocować słuchawki np.

do koszulki. Więcej informacji o produkcie: w przypadku nieużywania słuchawki można w przystępny sposób spiąć razem dzięki zaimplementowanym magnesom zezwala na jednoczesne połączenie zestawu słuchawkowego z dwoma smartfonami wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki czemu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki zastosowana regulacja głośności zezwala na komfortowe dostosowanie siły głosu na kablu Zintegrowany pilot zdalnego sterowania umożliwia odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, aktywację wyboru języka i jednostkowe sterowanie odtwarzaniem muzyki: Play/Pauza/Następny tytuł/Poprzedni tytuł (o ile funkcje te są obsługiwane przez telefon) Ta słuchawka douszna tworzona z tworzyw odpornych na działanie potu zezwala na uprawianie sportu przy dźwiękach ulubionej muzyki idealnie przypasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, gwarantując niezakłócone doznania muzyczne przewód taśmowy uniemożliwia zapętlaniu się przewodów Silikonowe wkładki w trzech rozmaitych rozmiarach (S, M, L) idealne przyleganie słuchawek do uszu Słuchawki świetnie nadają się do prowadzenia telekonferencji oraz chatów poprzez większość przystępnych komunikatorów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.