Menu

HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe

Cechy produktu

  • Producent Huawei 
  • Typ douszne 

Opis

huawei freebuds 4i to towar skierowany do młodych, energicznych osób, które nie boją się eksperymentować i lubią testować najnowsze, ale także dostępne cenowo technologie. Bezprzewodowe słuchawki huawei freebuds 4i są wyposażone w wytrzymałą baterię, która pozwala na 10 godzin bezustannego użytkowania, aktywną redukcję szumów, która zagwarantuje znakomitą jakość dźwięku, a także stanowczo ergonomiczny, minimalistyczny design, który stanowi ich dopełnienie.korzyści: bateria, o pojemności 55 mah, wystarcza na 10 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania i na 6.5 godziny prowadzenia rozmów przy wyłączonej aktywnej redukcji szumów.

w połączeniu z etui ładującym, słuchawki mogą odtwarzać muzykę aż przez 22 godziny i zezwalają na 14 godzin połączeń głosowych. Prekursorskie w branży prędkie ładowanie – już 10 minut zezwala na 4 godziny korzystania z słuchawek.

po 60 minutach zaś, są one w pełni naładowane. Bateria w stanie spoczynku trzyma aż do 200 dni, a po wyjęciu słuchawek z etui ładującego – do 2 dni. Układ dwóch mikrofonów pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i za pomocą odwróconej fali dźwiękowej zredukowanie hałasu nawet do 22 db.

algorytm redukcji szumów gwarantuje wysoką jakość rozmów głosowych choćby w trudnych warunkach dźwiękowych, takich jak jazda na rowerze przy intensywnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym, biurze czy ruchliwym centrum handlowym.

etui ładujące zostało zaprojektowane tak,wspaniale pasowało do łuku dłoni użytkownika. Do artykułu dołączone są jeszcze inteligentnie dostosowujące się do ucha nakładki silikonowe, dostępne w 3 wymiarach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.