Menu

Jabra Biz 1500 Duo

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 

Opis

Jabra BIZ 1500 DUO USB słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB rewelacyjne dla: użytkowników wymagających przenośnego zestawu do wykorzystania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu do wykorzystywania w środowiskach Call Center z uwagi na zwiększoną , a także możliwość podmiany gąbek cechy artykułu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie kompozycja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skupić się na rozmowie w sytuacji pokaźniejszego hałasu w pomieszczeniu Adapter na kablu z poręcznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zaimplementowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle dostosowywany wysięgnik mikrofonu - usprawnia skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust PeakStop™ natychmiast eliminuje zgubne dźwięki zanim dotrą do uszu użytkownika wygodne piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: właściwości słuchawek call center Więcej danych i prezentacja na stronie artykułu jabra.pl Gwarancja: 24 miesięcy producenta Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest darmowym zestawem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyekwipowanych w łącze USB.

pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.