Menu

Jabra Biz 1500 Mono

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Impedancja 32 om

Opis

Jabra BIZ 1500 MONO USB słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB genialne dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do korzystania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu do stosowania w środowiskach Call Center z uwagi na powiększoną , a także możliwość wymiany gąbek parametry artykułu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Adapter na kablu z poręcznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zaimplementowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - upraszcza skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust PeakStop™ natychmiast eliminuje szkodliwe dźwięki zanim dotrą do uszu użytkownika wygodne piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: parametry słuchawek call center Więcej danych i prezentacja na stronie artykułu jabra.pl Gwarancja: 24 miesięcy producenta Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest gratisowym kompletem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyposażonych w łącze USB.

pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.