Menu

Jabra Biz 2300 Mono

Cechy produktu

 • Producent Jabra 

Opis

Lepsze rozmowy dla centrów kontaktowych
Twoi agenci z centrów kontaktowych to pierwsza linia naszej firmy. Pakiet Jabra BIZ 2300 sprawi, że każda rozmowa z klientem będzie znakomitym kontaktem z marką. Ten nowy przewodowy pakiet słuchawkowy jest zaopatrzony w funkcje dźwięku HD, głośnik szerokopasmowy i najkorzystniejszą w klasie funkcję redukcji szumów.

Dbaj o zadowolenie agentów Twojego centrum kontaktowego
zestaw Jabra BIZ 2300 dla centrów kontaktowych łączy w sobie lekką, lecz trwałą konstrukcję ze skromną i fachową skandynawską estetyką. Pakiet Jabra BIZ 2300 działa nieprzeciętnie, wygląda doskonale i zagwarantuje prostą codzienną obsługę. Jest to zestaw słuchawkowy gwarantujący komfort poprzez cały dzień.

zestaw słuchawkowy dla centrum kontaktowego wytwarzany z myślą o długookresowej eksploatacji
zestaw Jabra BIZ 2300 został opracowany z uwzględnieniem całkowitych kosztów posiadania. Oprócz opornego na uszkodzenia wysięgnika obracającego się w zakresie 360 i przewodu umocnionego kewlarem, pakiet Jabra BIZ 2300 pozostał opracowany pod kątem niezwykle dynamicznej eksploatacji w centrum kontaktowym.

komplet słuchawkowy UC z funkcją obsługi połączeń na przewodzie

komplet Jabra BIZ 2300 to komplet słuchawkowy UC wyekwipowany w instynktowne funkcje obsługi połączeń na przewodzie, które zapewniają wygodę i wysoką produktywność pracy. Szerokie przyciski ze wskaźnikami LED upraszczają agentom odbieranie i kończenie połączeń, wstrzymywanie połączenia, wznawianie połączenia, ustawianie głośności lub wyciszanie rozmowy. Na dodatek wszystkie przyciski są programowalne.

 • Dźwięk (słuchawki): Mono
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Mikrofon: Tak
 • Pozostałe właściwości:

  konstrukcja:
  - Sposób noszenia: Pałąk na głowę
  - Pałąk na głowę to w pełni dostosowywane akcesorium umożliwiające noszenie zestawu na głowie
  - rodzaj poduszki słuchawki: Pianka ochronna L, pokaźne (L) poduszki słuchawki
  Głośniki:
  - Charakterystyka częstotliwościowa: hi-fi
  - Głośniki o częstotliwości hi-fi emitują dźwięki w zakresie odpowiednim do realistycznego odtwarzania dźwięku, np. Muzyki
  Ochrona przed hałasem:
  - Protectionlevel 3
  - Protectionlevel 4
  - Normy UE dotyczące hałasu w środowisku pracy: PeakStop
  - Protectionlevel 1
  - Protectionlevel 2
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału: Tak
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (Digital Signal Processing, DSP) to technologia, która cyfrowo optymalizuje głos i muzykę, a także redukuje efekt echa
  Mikrofon:
  - wariant mikrofonu: Redukcja szumów
  - unosi jakość rozmów poprzez wyeliminowanie szumów z otoczenia.
  - Czułość mikrofonu: typowa (E-STD)
  - charakterystyczna (STD) czułość mikrofonu jest porównywalna z tą w charakterystycznych słuchawkach telefonicznych i można ją spotkać w większości urządzeń telefonicznych.
  - rodzaj wysięgnika: sprężysty
  - Mikrofon z funkcją redukcji szumów o wspaniałej produktywności – znakomicie nadaje się do otwartych, hałaśliwych przestrzeni biurowych. Wysięgnik można złączyć do wymagań użytkownika.
  Zdalna obsługa połączeń:
  - Jabra PC Suite: Tak
  Program Jabra PC Suite umożliwia zdalną obsługę połączeń przy użyciu zestawów słuchawkowych Jabra i systemów UC i telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy zestawów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W sytuacji przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite oferuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu albo pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym zagwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i realizowania innych zadań podczas prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej skuteczności i ulepszonej ergonomii codziennej pracy.

 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Waga: 49 g
 • Złącza: 1 x USB 2.0

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.