Menu

Jabra Elite 45e

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Typ douszne 

Opis

Słuchawki producenta JABRA to wygodne i bezpieczne przypasowanie. Ciesz się aktywnym stylem życia dzięki wkładkom o jednostajnym zamocowaniu dzięki Earhoks i Earwings, które pozostają w miejscu, gdy użytkownik jest aktywny.Opracowane z myślą o aktywnym trybie życia.Jabra Elite Active 45e jest wodoodporny w stopniu IP67i objęty 2-letnią gwarancją na pot i kurz.

Niezależnie od tego, co robisz podczas dnia, Twoje wkładki umożliwią lepsze uprawianie sportu, słuchanie muzyki i wykonywanie połączeń.W pełni korzystaj z każdego dnia.Dzięki baterii, która po jednym naładowaniu starcza na 9 godzin, będziesz posiadać wystarczająco mocy na trening poprzez cały tydzień, słuchając muzyki i odbierając rozmowy.Otwarta budowa EarGel.

Biegaj bezpiecznie, w każdym miejscu. Budowa EarGel pomaga usłyszeć dźwięki z otoczenia, co pozwala zachować bezpieczeństwo.technologia podwójnych mikrofonów. Rozmowy o wysokiej jakości w dowolnym miejscu.technika podwójnych mikrofonów zagwarantuje rozmowy o najwyższej jakości w dowolnym miejscu.

Możesz więc zawsze bez problemów przełączać między słuchaniem perfekcyjnej muzyki a wykonywaniem połączeń o klarownie czystym dźwięku.Wirtualni asystenci.Proste sugerowania głosowe.Jabra Elite Active 45e od razu zjednoczy Cię z Alexa, Siri albo Google Assistant.

W ten sposób możesz uzyskać pomoc przy realizowaniu zadań, np. Przy ustalaniu spotkań, wyszukiwaniu pobliskich wydarzeń albo odczytywaniu wiadomości. Bluetooth 5.0 umożliwi płynne podłączenie do smartfonu.

Spersonalizuj swój dźwięk. Aplikacja Jabra Sound+ jest wyśmienitym uzupełnieniem słuchawek Jabra. Spersonalizuj swój dźwięk, żeby rozmowy i muzyka, które słuchasz za każdym razem były dobranie do otoczenia. Spersonalizuj swoje ustawienia, aby poprawić nawigację w aplikacji w trakcie podróży, uzyskać prędki dostęp do z reguły wykorzystywanych widgetów i wybrać ulubionego asystenta głośnomówiącego, przy pomocy jednego przycisku.Bezprzewodowa stabilność.

Sprawdzona łączność. Bezprzewodowa stabilność Jabra zapewnia zawsze doskonałą łączność bezprzewodową. Zapewnij sobie stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.