Menu

Jabra Elite 45h

Cechy produktu

  • Producent Jabra 

Opis

Poznaj nieszablonową jakość dźwięku i wyraźną muzykę dzięki swobodnemu trybowi bezprzewodowemu. Słuchawki Jabra są znane z najwyższej jakości dźwięku i zaopatrzone w progresywne głośniki 40 mm – największe głośniki, jakie oferuje ta kategoria słuchawek – by słuchać nadzwyczajnej muzyki w dowolnym miejscu.

Uzyskaj do 50 godzin żywotności baterii po jednym doładowaniu i zapewnij sobie więcej czasu na słuchanie muzyki i korzystanie z rozrywki. Oferuje niezwykłą solidność wystarczającą na tak długo, ile tego Ci trzeba – nie odszukasz innych słuchawek o dłuższym okresie eksploatacji baterii w tej kategorii cenowej.

Wyczerpała Ci się bateria? Nie martw się. Nasze słuchawki mają także najszybsze ładowanie w tej kategorii i dzięki czemu od wspaniałej muzyki i rozmów nigdy nie dzieli Cię więcej aniżeli kilka minut. Uzyskaj do 10 godzin czasu słuchania w zaledwie 15 minut i nigdy nie martw się, iż nagle bateria się rozładuje.

technologia podwójnych mikrofonów pozwala na realizowanie i odbieranie rozmów w drodze i pewność, iż Twój głos zostanie usłyszany. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pełnym pociągiem albo spacerujesz ulicą, nic nie zatrzyma Cię przed odebraniem rozmowy.

Użyj korektora do jednostkowego dostosowania muzyki dostępnego w aplikacji Jabra Sound+,przypasować i wyregulować muzykę, aż zabrzmi tak, jak chcesz....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.