Menu

Jabra Elite 65t

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Typ douszne 

Opis

jabra active 65tElite Active 65tZestaw słuchawkowy zaprojektowanydla prawdziwie bezprzewodowej muzyki, połączeńi sportu.Bezpiecznie i wygodne dostosowanie - kompozycja zapewniająca korzystne dostosowanie dla jeszcze obszerniejszej stabilności we wnętrzu uchaMożliwość dobrania muzyki do własnych potrzeb z dostosowywanym korektorem dźwiękuStworzone z myślą o aktywnych ludziach, ze poziomym ochrony IP56 i 2-letnią gwarancją obejmującą wytrzymałość na działanie potu, wody i kurzu*wbudowany detektor ruchu, aby śledzić osiągnięcia sportoweSzybkie ładowanie - 15 minut ładowania zapewni 1,5 godziny pracy bateriiNawet 5 godzin pracy baterii, 15 godzin z futerałem ładującymDostęp jednym dotknięciem do aplikacji Amazon Alexa, Siri® i Google Assisstant™nadzwyczajne dla aktywnych Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite Active 65t zostały opracowane specjalnie z myślą o aktywnym trybie życia, dlatego też inżynierowie Jabra wyposażyli je we umocnioną obudowę oraz wydłużyli czas pracy urządzenia aż do 15 godzin.

W tym czasie użytkownik może prowadzić rozmowy, słuchać muzyki o spersonalizowanym brzmieniu i korzystać z asystentów głosowych. Słuchawki Jabra Elite Active 65t idealnie dopasowują się do ucha, będąc niezastąpionym towarzyszem w trakcie biegania, ćwiczeń, czy również podróży, spacerów i górskich wypraw.Poczwórne mikrofony komplet słuchawkowy Jabra Elite Active 65t proponuje wysokiej jakości dźwięk, jednocześnie dla rozmów, jak i odtwarzania plików muzycznych.

Dzięki technice poczwórnych mikrofonów możemy mieć pewność,zawsze korzystnie usłyszymy swojego rozmówcę i sami zostaniemy należycie usłyszani. Technologia ta to gwarancja genialnego dźwięku, ale także produktywna redukcja szumów otoczenia.

Funkcja HearThroughFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) wykorzystuje zastosowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych. Dzięki niej możemy w przystępny sposób usłyszeć co dzieje się wokół nas.

I to my decydujemy kiedy i w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów świata zewnętrznego, a w jakim odizolować się przy dźwiękach ulubionych utworów. Wygodne i bezpieczne dostosowanieTrenuj na siłowni, ćwicz jogę, biegaj albo oddawaj się innej ulubionej aktywności.

Jednym słowem prowadź nadal swój aktywny fason życia ze stabilnie zamocowanymi wkładkami dousznymi, które bezusterkowe dopasowują się do uszu. Dzięki 3 zestawom wkładek EarGel w różnych rozmiarach, mamy gwarancję bezpiecznego i komfortowego dobrania do ucha.

Wybierz właściwy wymiar, aby zapewnić wyśmienitą jakość dźwięku w każdej sytuacji.Łączność Bluetooth 5.0.pakiet słuchawkowy jest w całości bezprzewodowy, a za stabilność połączenia odpowiada Bluetooth 5.0.

Parowanie urządzenia ze smartfonem przebiega wyjątkowo momentalnie i efektywnie,a w trakcie słuchania muzyki i prowadzenia rozmów nie musisz martwić się o zakłócenia łączności.solidność i gwarancjaJedno pełne ładowanie baterii pozwala na 5 godzin pracy urządzenia, a przy pomocy komfortowego kieszonkowego etui, pełniącego funkcję ładowarki, wydłużysz ten czas aż do 15 godzin.

Jabra Elite Active 65t mają ochronę skali IP56 oraz objęte są 2-letnią gwarancję na zniszczenia spowodowane poprzez pot i pył. Aplikacja Jabra Sound+ Za sprawą aplikacji Jabra Sound+ użytkownik otrzymuje dostęp do zwiększonych funkcji urządzenia, takich jak ustawienia audio, ustawienia połączeń, korektor graficzny, regulacja redukcji dźwięków otoczenia i dobór asystenta głosowego (Alexa, Siri® lub Google Assistant™).

na dodatek, bezpośrednio w aplikacji, można podejrzeć stan naładowania baterii i nie tylko. Zoptymalizuj swoje treningiWbudowany detektor ruchu rejestruje liczbę kroków lub powtórzeń w określonym czasie i wyświetla je w aplikacji Jabra Sound+, dzięki temu masz pokaźniejszą kontrolę mogąc porównywać swoje wyniki.

Zawartość opakowaniaSłuchawki Jabra Elite Active 65tEtui ładujące 3 zestawy wkładek EarGels w różnorodnych wymiarachInstrukcja obsługiGwarancje i ulotka z ostrzeżeniami Etykieta TA*Wymagana rejestracja z aplikacją Jabra Sound+

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.