Menu

Jabra Elite 75t

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Typ douszne 

Opis

jabra elite 75tElite 75tZaprojektowane tak, żeby zapewnić najlepsze dopasowanie. Wyśmienita jakość dźwięku dla rozmów i muzyki w kompaktowym wydaniu.Wygoda i kompaktowość. Przetestowane pod kątem bezpiecznego dopasowaniaTechnologia poczwórnych mikrofonów dla doskonałej jakości połączeńStabilne połączenia - bez przerw i zakłóceńDo 7,5 godziny pracy baterii i do 28 godzin z futerałem ładującymOpcja szybkiego 15-minutowego ładowania gwarantuje do 60 minut pracy urządzeniaPersonalizuj swoją muzykę z dostosowywanym korektoremDostęp jednym dotknięciem do aplikacji Amazon Alexa, Siri® i Google Assisstant™Stopień ochrony IP55 i 2-letnia gwarancja obejmująca oporność na działanie wody i kurzu*Jabra Elite 75t – jakość i komfort w najwyższym wydaniuTe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite 75t stanowią niezawodne towarzystwo na co dzień.

nadzwyczajne brzmienie rozmów zagwarantuje technologia poczwórnych mikrofonów, która odfiltrowuje niepożądane odgłosy, dzięki temu możemy odebrać każdą rozmowę, choćby w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, żeby niezależnie od sytuacji pozostać na swym miejscu.

stosowanie ich nawet poprzez mnóstwo godzin jest nad wyraz wygodne. Niepokaźny wymiar słuchawek sprawia, iż prezentują się nad wyraz elegancko choćby w mniejszych uszach, a ergonomiczny kształt gwarantuje wygodę, pozwalając użytkownikom radować się muzyką i rozmowami poprzez dłuższy czas.zrównoważone przypasowanie,które Cię pozytywnie zaskoczyJabra wie, iż dzieli nas sporo różnic — od gustów muzycznych aż po kształt uszu.

Dlatego, bazując na swym ponad 130-letnim doświadczeniu w inżynierii dźwięku, marka postanowiła stworzyć prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne, które będą perfekcyjnie dostosowane do każdego ucha i zapewnią wysoką jakość wrażeń muzycznych.

Tak właśnie powstały Jabra Elite 75t - w oparciu o know-how z zakresu miniaturyzacji i na bazie analizy tysięcy skanów uszu. Wkładki te mają minimalny wymiar i wspaniale dostosowują się do każdego rodzaju ucha.

ergonomiczny kształt zagwarantuje wyjątkową wygodę, a stabilną pozycję zagwarantuje komplet nakładek żelowych, w rozmaitych wymiarach, które można dobrać według indywidualnych potrzeb.Możemy być pewni, iż spełnią wszystkie nasze wymagania względem wysokiej jakości połączeń, idealnego brzmienia muzyki oraz funkcji personalizacji.

To najlepiej dopasowane słuchawki douszne, jakie możesz sobie wymarzyć. Ponieważ właśnie tak zostały zaprojektowane.technika poczwórnych mikrofonówto gwarancja znakomitej jakości rozmówWykonywanie i odbieranie połączeń głosowych zawsze przebiega świetnie dzięki usprawnionej technice poczwórnych mikrofonów, która odfiltrowuje niechciane odgłosy w otoczeniu.

Zyskujemy pewność, że każda odebrana rozmowa, choćby w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu, będzie wspaniałej jakości. Jabra Elite 75t to gwarancja najlepszej jakości połączeń i transparentnego dźwięku, niezależnie od miejsca, w którym akurat się znajdujemy.

Żywotność baterii nawet do 28 godzinJabra Elite 75t po jednym doładowaniu mogą pracować aż 7,5 godziny, a z komfortowym etui, będącym stacją ładującą, czas pracy wydłuża się choćby do 28 godzin. Posiadają one także funkcję prędkiego ładowania, dzięki której po zaledwie 15 minutach zyskujemy 1 godzinę żywotności baterii.

To prawdziwa swoboda, bo możemy posiadać pewność, iż nasze słuchawki za każdym razem będą gotowe do działania. Pełna wolność, dzięki bezprzewodowemu ładowaniuNikt nie lubi braku swobody — dlatego warto wybrać w pełni bezprzewodowe wkładki douszne Elite 75t, które są dostępne także w wersji z bezprzewodowym ładowaniem (są zgodne z podkładkami do ładowania bezprzewodowego).

Funkcja ta jest nie tylko wygodna, ale i poręczna, ponieważ możesz ładować słuchawki tak, jak Ci nadaje się. Starczy położyć etui na ładowarce. Bez kabli, bez bałaganu.Sprawdzone prawdziwiebezprzewodowe połączenieDzięki czwartej generacji stabilności prawdziwie bezprzewodowego połączenia Jabra Elite 75t, nasza muzyka i rozmowy zachowają swoją ciągłość i żadne kable nie wejdą nam w drogę.

Bez przerywanego dźwięku, bez zakłóceń.wytrzymałośćPrzygotuj się na wszystko, co może spaść na Ciebie każdego dnia – i to dosłownie – dzięki ochronie w skali IP55 zabezpieczającej przed wodą i kurzem. Jabra Elite 75t objęte są także 2-letnią gwarancją* na uszkodzenia spowodowane wodą i kurzem, więc możesz nosić wkładki bez żadnych zmartwień.Funkcja podsłuchiwania – świat rzeczywisty vs.

opcjonalny – Ty decydujeszFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) to taki przycisk głośności dla świata rzeczywistego. Wykorzystuje ona wbudowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

Gdy chcemy zatopić się w muzyce, nasze idealne, izolujące hałas dopasowanie pomoże odgrodzić się od prawdziwego świata, pozostawiając nam swobodę poczucia mocnego basu. Gdy chcemy usłyszeć, co się dzieje wokół, funkcja HearThrough ma {pomocn|przydatn)y suwak, dzięki któremu możemy zdecydować, w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów ze św

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.