Menu

Jabra Elite Active 45e

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Typ douszne 

Opis

Słuchawki marki JABRA to komfortowe i bezpieczne przypasowanie. Ciesz się aktywnym stylem życia dzięki wkładkom o zrównoważonym zamocowaniu dzięki Earhoks i Earwings, które pozostają w miejscu, gdy użytkownik jest aktywny.

Opracowane z myślą o aktywnym trybie życia. Jabra Elite Active 45e jest wodoodporny w stopniu IP67i objęty 2-letnią gwarancją na pot i kurz. Niezależnie od tego, co robisz w trakcie dnia, Twoje wkładki umożliwią udoskonalone uprawianie sportu, słuchanie muzyki i realizowanie połączeń.

W pełni korzystaj z każdego dnia. Dzięki baterii, która po jednym naładowaniu starcza na 9 godzin, będziesz posiadać wystarczająco mocy na trening przez cały tydzień, słuchając muzyki i odbierając rozmowy.

Otwarta budowa EarGel. Biegaj bezpiecznie, w każdym miejscu. Budowa EarGel pomaga usłyszeć dźwięki z otoczenia, co pozwala zachować bezpieczeństwo. Technika podwójnych mikrofonów. Rozmowy o wysokiej jakości w dowolnym miejscu.

technologia podwójnych mikrofonów zapewnia rozmowy o najwyższej jakości w dowolnym miejscu. Możesz więc za każdym razem bez problemów przełączać pomiędzy słuchaniem rewelacyjnej muzyki a realizowaniem połączeń o klarownie czystym dźwięku.

Wirtualni asystenci. Proste rekomendowania głosowe. Jabra Elite Active 45e od razu zjednoczy Cię z Alexa, Siri albo Google Assistant. W ten sposób możesz uzyskać pomoc przy realizowaniu zadań, np. Przy ustalaniu spotkań, wyszukiwaniu pobliskich wydarzeń albo odczytywaniu wiadomości.

Bluetooth 5.0 umożliwi płynne podłączenie do smartfonu. Spersonalizuj swój dźwięk. Aplikacja Jabra Sound+ jest idealnym uzupełnieniem słuchawek Jabra. Spersonalizuj swój dźwięk, aby rozmowy i muzyka, które słuchasz zawsze były dopasowanie do otoczenia.

Spersonalizuj swoje ustawienia, żeby poprawić nawigację w aplikacji w trakcie podróży, uzyskać prędki dostęp do głównie wykorzystywanych widgetów i wybrać ulubionego asystenta głośnomówiącego, przy pomocy jednego przycisku.

Bezprzewodowa stabilność. Sprawdzona łączność. Bezprzewodowa stabilność Jabra zapewnia zawsze wspaniałą łączność bezprzewodową. Zapewnij sobie stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie obawiając się o zakłócenia....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.