Menu

Jabra Elite Active 65t

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Typ douszne 

Opis

jabra active 65tElite Active 65tZestaw słuchawkowy zaprojektowanydla prawdziwie bezprzewodowej muzyki, połączeńi sportu.Bezpiecznie i wygodne dobranie - konstrukcja gwarantująca prawidłowe dostosowanie dla jeszcze pokaźniejszej stabilności wewnątrz uchaMożliwość dostosowania muzyki do własnych potrzeb z regulowanym korektorem dźwiękuStworzone z myślą o aktywnych ludziach, ze stopniem ochrony IP56, a także 2-letnią gwarancją obejmującą odporność na działanie potu, wody i kurzu*wbudowany detektor ruchu, by śledzić osiągnięcia sportoweSzybkie ładowanie - 15 minut ładowania zapewni 1,5 godziny pracy bateriiNawet 5 godzin pracy baterii, 15 godzin z futerałem ładującymDostęp jednym dotknięciem do aplikacji Amazon Alexa, Siri® i Google Assisstant™perfekcyjne dla aktywnych Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite Active 65t zostały opracowane specjalnie z myślą o aktywnym trybie życia, dlatego także inżynierowie Jabra wyposażyli je we usztywnioną obudowę oraz wydłużyli czas pracy urządzenia aż do 15 godzin.

W tym czasie użytkownik może prowadzić rozmowy, słuchać muzyki o spersonalizowanym brzmieniu, a także korzystać z asystentów głosowych. Słuchawki Jabra Elite Active 65t rewelacyjnie dostosowują się do ucha, będąc niezastąpionym towarzyszem w trakcie biegania, ćwiczeń, czy także podróży, spacerów i górskich wypraw.Poczwórne mikrofony komplet słuchawkowy Jabra Elite Active 65t oferuje wysokiej jakości dźwięk, zarówno dla rozmów, jak i odtwarzania plików muzycznych.

Dzięki technice poczwórnych mikrofonów możemy posiadać pewność,za każdym razem dobrze usłyszymy swojego rozmówcę i sami zostaniemy należycie usłyszani. Technika ta to gwarancja nadzwyczajnego dźwięku, ale także wydajna redukcja szumów otoczenia.

Funkcja HearThroughFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) wykorzystuje zaimplementowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych. Dzięki niej możemy w łatwy sposób usłyszeć co dzieje się wokół nas.

I to my decydujemy kiedy i w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów świata zewnętrznego, a w jakim odizolować się przy dźwiękach ulubionych utworów. Komfortowe i bezpieczne dostosowanieTrenuj na siłowni, ćwicz jogę, biegaj lub oddawaj się innej ulubionej aktywności.

Jednym słowem prowadź nadal swój aktywny styl życia ze zrównoważenie zamocowanymi wkładkami dousznymi, które bezusterkowe dopasowują się do uszu. Dzięki 3 zestawom wkładek EarGel w przeróżnych rozmiarach, mamy gwarancję bezpiecznego i wygodnego dopasowania do ucha.

Wybierz właściwy wymiar, aby zapewnić idealną jakość dźwięku w każdej sytuacji.Łączność Bluetooth 5.0.zestaw słuchawkowy jest całkowicie bezprzewodowy, a za stabilność połączenia odpowiada Bluetooth 5.0.

Parowanie urządzenia ze smartfonem przebiega wyjątkowo błyskawicznie i produktywnie,a podczas słuchania muzyki i prowadzenia rozmów nie musisz martwić się o zakłócenia łączności.trwałość i gwarancjaJedno pełne ładowanie baterii pozwala na 5 godzin pracy urządzenia, a przy pomocy komfortowego kieszonkowego etui, pełniącego funkcję ładowarki, wydłużysz ten czas aż do 15 godzin.

Jabra Elite Active 65t mają ochronę skali IP56 i objęte są 2-letnią gwarancję na zniszczenia spowodowane przez pot i pył. Aplikacja Jabra Sound+ Za sprawą aplikacji Jabra Sound+ użytkownik dostaje dostęp do powiększonych funkcji urządzenia, takich jak ustawienia audio, ustawienia połączeń, korektor graficzny, regulacja redukcji dźwięków otoczenia oraz dobór asystenta głosowego (Alexa, Siri® lub Google Assistant™).

na dodatek, bezpośrednio w aplikacji, można podejrzeć stan naładowania baterii i nie tylko. Zoptymalizuj swoje treningiWbudowany czujnik ruchu rejestruje liczbę kroków lub powtórzeń w określonym czasie i wyświetla je w aplikacji Jabra Sound+, dzięki temu masz pokaźniejszą kontrolę mogąc porównywać swoje wyniki.

Zawartość opakowaniaSłuchawki Jabra Elite Active 65tEtui ładujące 3 zestawy wkładek EarGels w najróżniejszych rozmiarachInstrukcja obsługiGwarancje i ulotka z ostrzeżeniami Etykieta TA*Wymagana rejestracja z aplikacją Jabra Sound+

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.