Menu

Jabra Elite Sport

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ douszne 

Opis

Jabra SPORTElite SPORTZaprojektowane jako prawdziwie bezprzewodowe sportowe słuchawki douszne.doskonała bezprzewodowa jakość muzyki i rozmówTechnologia połączeń oparta o 4 mikrofonyZaawansowane, spersonalizowane funkcje treningowe, obejmujące samoczynne odliczanie powtórzeń, a także porady trenerskie przekazywane przez aplikację Jabra Sport LifePulsometr zastosowany w słuchawkę - monitor pracy serca oraz maks.

pułapu tlenowegoWodoodporna konstrukcja ze poziomym ochrony IP67, a także 3-letnią gwarancją obejmującą oporność na uszkodzenia wywołane działaniem potu*Możliwość dobrania muzyki do własnych potrzeb z dostosowywanym korektorem dźwięku w aplikacji Jabra Sport Life*nawet 4,5 godziny pracy baterii, 13,5 godziny z futerałem ładującymBezprzewodowy dźwięki rozmowy w najwyższej jakościJabra Elite Sport to najbardziej zaawansowane technologicznie, prawdziwie bezprzewodowe, sportowe wkładki douszne gwarantujące doskonałą jakość dźwięków w czasie słuchania muzyki i prowadzenia rozmów.

Powstały z myślą o najwyższej wygodzie i komforcie w każdej sytuacji, choćby w trakcie najmocniej intensywnych ćwiczeń na siłowni, joggingu czy także jazdy na rowerze. Głośniki wzbogacone o bas to jeszcze obszerniejszy power podczas treningów, a technologia poczwórnych mikrofonów to nie tylko gwarancja nadzwyczajnego dźwięku, ale także wydajna redukcja szumów otoczenia.

dzięki temu wiesz, że niezależne od miejsca, w którym się znajdujesz zawsze będzie wspaniale słychać tylko Twój głos.Usłysz więcej dźwięków z otoczeniaFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) wykorzystuje wbudowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

za pomocą jednego przycisku możemy w jednej chwili w dogodny sposób usłyszeć dźwięki, które nas otaczają, co jest niezwykle przydatne w trakcie np. Miejskiego joggingu. Moc i wytrzymałośćJabra Elite Sport umożliwiają do 4,5 godziny czasu pracy po jednym ładowaniu.

W połączeniu z komfortowym kieszonkowym etui pełniącym funkcję ładowarki można wydłużyć ten czas aż do 13,5 godziny. Dzięki czemu bez problemu można skoncentrować się na realizacji wyszczególnionego celu, bez obaw o ubytek energii.

zestaw Jabra Elite Sport jest wodoodporny i objęty 3-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez pot (wymagana rejestracja w aplikacji).Całodniowy komfort i bezpieczne zamocowanieCałkowicie bezprzewodowe słuchawki zostały wyposażone w przyciski powiększające komfort używania oraz bezpieczeństwo.

Aby odebrać połączenie nie musimy sięgać po smartfona. Dołączone do zestawu wkładki EarGel w różnorodnych rozmiarach i specjalnie wyprofilowane zaczepy pozwalają uzyskać wspaniałe dopasowanie do ucha bez uczucia dyskomfortu w sytuacji długotrwałego użytkowania.

Bez względu na intensywność treningu mamy pewność, iż słuchawki pozostaną na swoim miejscu. W zależności od realizowanej aktywności możemy także nosić jedną albo dwie słuchawki, dzięki temu maksymalizujemy komfort związany z naszymi ćwiczeniami.

Wszystko to bez zbędnych, ograniczających ruch przewodów.Osobisty trener- Aplikacja Jabra Sport LifeWbudowana aplikacja fitness Jabra Sport Life to niezwykle ważny komponent sportowego zestawu słuchawkowego.

Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do takich funkcji jak licznik czasu, odległości czy powtórzeń,, a także do porad na temat regeneracji organizmu. Może również planować, obserwować i analizować efekty swej aktywności.

na dodatek zaimplementowany monitor pracy serca - zintegrowany z aplikacją - mierzy tętno w uchu wewnętrznym pomagając dostosować tempo i intensywność ćwiczeń, a tym samym optymalizować korzyści płynące z każdego treningu.

Z pomocą maksymalnego pułapu tlenowego możemy ocenić nasze możliwości i wybrać taki pakiet ćwiczeń, który będzie w danym momencie najlepszy. Zawartość opakowaniaSłuchawki Jabra Elite SportEtui ładujące 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel 3 zestawy piankowych wkładek EarGel3 zestawy zaczepów EarWingInstrukcja obsługiGwarancje i ulotka z ostrzeżeniami *Wymagana rejestracja z aplikacją Jabra Sound+

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.