Menu

Jabra Evolve 30 Duo

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 

Opis

Jabra Evolve 30 II duo MS (Skype for Business) komfortowa słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB i Jack 3.5mm wyśmienite dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do wykorzystywania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu do wykorzystywania z telefonami komórkowymi / tabletami atrybuty towaru Zakończenie: jack 3.5mm / USB (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook, tablet / telefon komórkowy (jack 3.5mm) System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak budowa na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skupić się na rozmowie w sytuacji obszerniejszego hałasu w pomieszczeniu Światowej klasy głośniki dedykowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z poręcznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zastosowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z redukcją hałasu z otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - upraszcza skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne poduszki słuchawek z plastikowej skóry Ochronny pokrowiec w pakiecie Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

Porównanie słuchawek Jabra Evolve linia Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów, a także platformami UC. Proste podłączanie Plug&Play powoduje, że rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia przejrzyj artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek cal Więcej danych i prezentacja na stronie towaru jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest bezpłatnym zestawem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyekwipowanych w łącze USB.

pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.