Menu

Jabra Evolve2 30 Mono

Cechy produktu

  • Producent Jabra 

Opis

JABRA EVOLVE2 30

Zaprojektowane dla sprawności. Lekkie, mobilne, wytrzymałe i wygodne.

  • Nadszedł czas na nowy standard profesjonalizmu. Od otwartego biura do przestrzennego mieszkania Evolve2 30 zagwarantuje pokaźniejszy komfort, bezproblemową współpracę i natychmiastową koncentrację w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, kim jesteś i jak pracujesz.

Wyraźne rozmowy biznesowe.

  • Pracując sprężyście, musisz posiadać pewność, iż inni mogą Cię nieprzeciętnie słyszeć, gdziekolwiek jesteś. Zaawansowany system z 2 mikrofonami przechwytuje głos, równocześnie analizując i redukując hałas wokół, dzięki czemu spełnia oczekiwania Microsoft Open Office. Perfekcyjny sposób komunikacji, dzięki któremu nawet najdrobniejsze niuanse nie zostaną utracone w przekazie.

Łatwe słuchanie.

  • Gdy czas jest na wagę złota, wspaniała jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie. Dzięki profesjonalnym głośnikom o średnicy 28 mm i progresywnemu chipsetowi, Evolve2 30 nieszablonową jakość dźwięku. Niezależnie od tego, czy odbierasz ważne połączenie, czy słuchasz muzyki podczas pracy, możesz cieszyć się świetnym dźwiękiem, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach nowoczesnej pracy.

atest UC to gwarancja zadowolenia.

  • Obenie nieczęsto można usłyszeć słowa gwarancja satysfakcji, lecz my przywracamy wiarę w te słowa. Zestaw słuchawkowy Evolve2 30 współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami Ujednoliconej Komunikacji (UC), zapewniając bezproblemowe działanie. Jeśli użytkowana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci trafnie zastosować jej możliwości.

Wysoki komfort. Lekkość.

  • Aby wprowadzić ulepszenia, zmierzyliśmy rozmiary głów. A dokładniej setek głów. Na podstawie danych z pomiarów biometrycznych, opracowaliśmy nadzwyczajną konstrukcję. Efektem naszej pracy jest ten ergonomicznie zaprojektowany pakiet słuchawkowy, który wywiera równomiernie rozłożony nacisk na ucho. Słuchawki skonstruowano z materiałów najwyższej jakości, a ich poduszki są wytworzone z miękkiej plastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu uszu.
  • Kiedy przez cały dzień odbierasz połączenia, musisz mieć pewność,pakiet słuchawkowy nie będzie za ciężki. Badania wykazują,doskonale przypasowany zestaw słuchawkowy może wyraźnie usprawnić Twoją pracę, dzięki wydłużeniu czasu noszenia i poprawie jakości dźwięku podczas połączeń albo w trakcie słuchania muzyki.

bezawaryjna sprężystość.

  • W biurze, w domu, a choćby w kawiarni elastyczny tryb pracy wymaga od zestawu słuchawkowego, żeby za Tobą nadążał. Przeprojektowaliśmy pakiet słuchawkowy Evolve2 30 z pałąkiem nagłownym i suwakiem w celu zapewnienia maksymalnej trwałości. Stanowczo poprawiliśmy też konstrukcję nauszników tak, aby ich części wewnętrzne i zewnętrzne były bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane uderzeniami.

Rozpakuj. Podłącz. Działaj.

  • obecnie najważniejsza jest natychmiastowa współpraca. Evolve2 30 to rodzaju plug-and-play dostępny zarówno w wersji USB-A, jak i USB-C, więc możesz go rozpakować i od razu zacząć działać.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.