Menu

Jabra Evolve2 30 Stereo

Cechy produktu

  • Producent Jabra 

Opis

Jabra Evolve2 30 Stereo Zaprojektowane dla efektywności. Lekkie, mobilne, wytrzymałe i wygodne. Nadszedł czas na nowy standard profesjonalizmu. Od otwartego biura do przestrzennego mieszkania Evolve2 30 zapewnia obszerniejszy komfort, bezproblemową współpracę i natychmiastową koncentrację w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, kim jesteś i jak pracujesz. Wyraźne rozmowy biznesowe. Pracując rozciągliwie, musisz posiadać pewność, iż inni mogą Cię doskonale słyszeć, gdziekolwiek jesteś. Innowacyjny system z 2 mikrofonami przechwytuje głos, równocześnie analizując i redukując hałas wokół, dzięki czemu spełnia kryteria Microsoft Open Office. Znakomity sposób komunikacji, dzięki któremu nawet najdrobniejsze niuanse nie zostaną utracone w przekazie. Nietrudne słuchanie. Gdy czas jest na wagę złota, idealna jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie. Dzięki fachowym głośnikom o średnicy 28 mm i innowacyjnemu chipsetowi, Evolve2 30 wyjątkową jakość dźwięku. Niezależnie od tego, czy odbierasz ważne połączenie, czy słuchasz muzyki w trakcie pracy, możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach progresywnej pracy. Atest UC to gwarancja zadowolenia. Obenie nieczęsto można usłyszeć słowa gwarancja satysfakcji, ale my przywracamy wiarę w te słowa. Komplet słuchawkowy Evolve2 30 współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami Ujednoliconej Komunikacji (UC), zapewniając bezproblemowe działanie. Jeśli stosowana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem rodzaj zestawu, który pozwoli Ci adekwatnie użyć jej możliwości. Wysoki komfort. Lekkość. Aby wprowadzić ulepszenia, zmierzyliśmy wymiary głów. A staranniej setek głów. Na podstawie danych z pomiarów biometrycznych, opracowaliśmy doskonałą konstrukcję. Rezultatem naszej pracy jest ten poręcznie zaprojektowany zestaw słuchawkowy, który wywiera równomiernie rozłożony nacisk na ucho. Słuchawki skonstruowano z materiałów najwyższej jakości, a ich poduszki są stworzone z miękkiej plastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu uszu. Kiedy przez cały dzień odbierasz połączenia, musisz mieć pewność,pakiet słuchawkowy nie będzie za ciężki. Badania wykazują,znakomicie przypasowany komplet słuchawkowy może wyraźnie usprawnić Twoją pracę, dzięki wydłużeniu czasu noszenia i poprawie jakości dźwięku podczas połączeń lub podczas słuchania muzyki. Rozpakuj. Podłącz. Działaj aktualnie najważniejsza jest natychmiastowa współpraca. Evolve2 30 to typu plug-and-play przystępny równocześnie w wersji USB-A, jak i USB-C, więc możesz go rozpakować i od razu zacząć działać. Jabra Direct Jabra Direct powoduje,pakiet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najmocniej aktualne funkcje, naprawę błędów i nieskomplikowany dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przychylnemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie proste.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.