Menu

Jabra Evolve2 40 Mono

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Typ nauszne 

Opis

EVOLVE2 40
Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. Nieszablonowy dźwięk, perfekcyjna izolacja szumów i najwyższy komfort.

Cisza na Twoim biurku.
Załóż zestaw Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki i prekursorskim, wygiętym nausznikom, które sprawnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając wyjątkową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się poznać. Kompletna cisza bez odchodzenia od biurka. Oto nowy standard.

Pokaż,Ci trzeba spokoju.
Nasz wskaźnik zajętości tworzy zupełnie świeże możliwości, dzięki czemu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz także włączyć go samodzielnie przy pomocy przycisku. Choćby, jeśli wokół Ciebie niemało się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zaimplementowany strażnik.

To Ty dyktujesz warunki.
Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu. Dlatego ulepszyliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, profesjonalne mikrofony, nasz progresywny chipset, a także najnowszą technologię przetwarzania sygnału. Gdy musisz porozmawiać, Twój komplet słuchawkowy z całą pewnością Cię nie zawiedzie.

Muzyka ma znaczenie.
Nasz komplet słuchawkowy wyposażyliśmy w konkretne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, oraz nasz najmocniej progresywny chipset. Zestawy z serii Evolve umożliwiły słuchanie idealnej muzyki podczas pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, by muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd. Brzmi nieźle? z całą pewnością.

Nowy standard komfortu.
Naszym celem było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie. Opracowaliśmy nieprzeciętną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnorodnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości. Słowo komfort zyskało świeże znaczenie.

Myśl nieszablonowo.
Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach pionierskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i zestawami korzyści. Uważasz, że już jest rewelacyjnie? Tylko poczekaj

Jabra Direct
Jabra Direct powoduje,pakiet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najistotniej aktualne funkcje, naprawę błędów i nietrudny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przychylnemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie łatwe.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.