Menu

Jabra Evolve2 40 Stereo

Cechy produktu

  • Producent Jabra 
  • Typ nauszne 

Opis

Evolve2 40
Zaprojektowane dla ulepszonej koncentracji. Nieszablonowy dźwięk, wyśmienita izolacja szumów i najwyższy komfort.

Cisza na Twoim biurku.
Załóż komplet Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także pionierskim, wygiętym nausznikom, które produktywnie odizolują Cię od otoczenia, gwarantując nieszablonową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć.
pełna cisza bez odchodzenia od biurka. Oto nowy kanon.

Pokaż,Ci potrzeba spokoju.
Nasz wskaźnik zajętości kreuje zupełnie nowe możliwości, dzięki temu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz także włączyć go samodzielnie przy pomocy przycisku. Nawet, jeśli wokół Ciebie niemało się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.
To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zaimplementowany strażnik.

To Ty dyktujesz warunki.
Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu. Dlatego ulepszyliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej serii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, profesjonalne mikrofony, nasz nowoczesny chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału.
Gdy musisz porozmawiać, Twój zestaw słuchawkowy bez wątpienia Cię nie zawiedzie.

certyfikat UC to gwarancja zadowolenia.
W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować. Pakiet słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu pozwala na bezproblemową współpracę.
Jeśli stosowana poprzez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem rodzaj zestawu, który pozwoli Ci adekwatnie użyć jej możliwości.

Muzyka ma znaczenie.
Nasz zestaw słuchawkowy wyposażyliśmy w potężne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najmocniej nowoczesny chipset. Zestawy z kolekcji Evolve umożliwiły słuchanie rewelacyjnej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, aby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.
Brzmi nieźle? bez wątpienia.

Nowy kanon komfortu.
Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak wspaniale dopasowanego, że praktycznie nie czuje się go na głowie. Opracowaliśmy perfekcyjną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.
Słowo komfort zyskało świeże znaczenie.

Myśl nieszablonowo.
Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach prekursorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści.
Uważasz, iż już jest nadzwyczajnie? Tylko poczekaj

Jabra Direct
Jabra Direct sprawia,zestaw słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i nietrudny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie łatwe.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.