Menu

JBL E40BT

Cechy produktu
  • Producent JBL 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 
Opis

Następna generacja nausznych słuchawek stereo cechujących się legendarnym dźwiękiem JBL, łącznością Bluetooth® z funkcją dzielenia się muzyką ShareMe™ w szykownym i nowoczesnym wykonaniu.

Rozmiłuj swoje uszy bogatym dźwiękiem JBL: pokaźne głośniki o średnicy 40 mm z funkcją PureBass otaczają uszy i dostarczają szerokich doznań estradowych połączonych z transparentnością i precyzją. Technologia Bluetooth® pozwala na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami inteligentnymi, natomiast przystępna pod jednym przyciskiem technologia JBL zapewnia przezroczyste połączenie z urządzeniem bezprzewodowym w celu uzyskania istotnego połączenia głosowego. Wbudowana funkcja ShareMe™ zezwala na dzielenie się muzyką z innymi przez bezprzewodowe przesyłanie strumienia muzyki do innych słuchawek z funkcją ShareMe™ Natomiast zastosowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania pozwala rozkoszować się 16 godzinami nieprzerwanego słuchania muzyki. Funkcjonalny pałąk, a także zawiasy 3D zapewniają komfort przy długookresowym wykorzystywaniu. Miękkie nausznice pokryte nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy gwarantując komfort przez cały dzień i podwyższony poziom pasywnej redukcji szumów. Stylowe wzornictwo słuchawek E40BT, a także cztery specyficznych wersji kolorystycznych sprawiają wrażenie wizualne spektakularne jak wyśmienita jakość dźwięku.

technika Bluetooth® umożliwiająca bezprzewodowe rozmowy i strumieniowe odtwarzanie muzyki. Zaimplementowana technika ShareMe™ zezwala na jednoczesne bezprzewodowe słuchanie muzyki na dwóch parach słuchawek z funkcją ShareMe™.

E40BT to stylowe słuchawki bezprzewodowe stanowiące nadzwyczajne uzupełnienie urządzenia przenośnego albo tabletu. Stanowią one także ośrodek towarzyski: dotknij nausznicy, aby włączyć funkcję ShareMe i przesyłaj muzykę strumieniowo do innych słuchawek z funkcją ShareMe™. Słuchawki E40 to "koncert dla dwojga"

wbudowany litowo-jonowy akumulator ładowany poprzez USB zagwarantuje 16 godzin nieustannego słuchania muzyki. Po wyczerpaniu akumulatora załączony przewód audio umożliwia słuchanie w trybie pasywnym.

Słuchaj cały dzień, ładuj w nocy. Zaimplementowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania gwarantuje zasilanie słuchawek E40 proponując 16 godzin najlepszej w klasie jakości słuchania. W przypadku rozładowania akumulatora załączony przewód audio z wtykiem 3,5 mm pozwala słuchać dźwięku w trybie pasywnym. Dołączony jest również przewód do ładowania ze złączem mikro-USB.

Umieszczony w nausznicy mikrofon z funkcją eliminacji odbić umożliwiający prowadzenie istotnych rozmów głosowych bez zastosowania rąk.

Słuchawki E40BT łączą Cię z innymi bez zbędnych utrudnień. Nietrudne i proste przejście od słuchania muzyki do prowadzenia rozmów przez jedno naciśnięcie przycisku. Prowadzenie rozmów głosowych przy pomocy zastosowanego mikrofonu z widocznym i klarownym połączeniem dzięki technologii eliminacji odbić.

Rozpoznawalna jakość dźwięku JBL z charakterystyką PureBass oraz powiększonymi głośnikami 40 mm oznaczają pełne pasmo dźwięku z niczym nieograniczoną transparentnością i solidnymi basami.

Słuchawki E40BT proponują bezkompromisową jakość tonów wysokich i bogate tony niskie. Wysoka jakość dźwięku przejawia się szerokim pasmem przenoszenia od 20 Hz do 22 kHz. Głośniki o pokaźnej średnicy w połączeniu z charakterystyką PureBass są gwarancją intensywnych i niezakłóconych doznań akustycznych zgodnie z hasłem "Hear the Truth".

funkcjonalny pałąk, a także nausznice z teksturą ze skóry sztucznej zapewniają ultrakomfortowe dostosowanie i sprawną izolację od hałasów otoczenia.

Lekki i praktycznie zaprojektowany pałąk i miękkie nausznice wykładane nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy zapewniając komfort używania przez cały dzień, a także odseparowanie hałasów ze świata zewnętrznego. Trójwymiarowe zawiasy obrotowe ułatwiają doskonałe dostosowanie każdej z nausznic, a także nieprzeciętny komfort noszenia.

Asertywna, progresywna stylistyka w czterech zestawieniach kolorystycznych.

Przyciągające spojrzenia innowacyjne wzornictwo słuchawek E40BT oraz cztery interesujących opcji kolorystycznych powodują niesamowite wrażenie.


informacje techniczne:

Głośnik: 40mm

Pasmo przenoszenia: 20 - 22kHz

SPL max: 114dB @ 30mW

Impedancja: 32 ohms

Złącze: 3.5mm jack

Pasmo BT: 2.402 - 2.480GHz

Moc transmitera BT: <4dBm

Modulacja transmitera BT:GFSK n/4 DQPSK 8-DPSK

Wsparcie BT 3.0, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2

SPL max: 115dB @ 30mW

Nominalna moc wejściowa: 30mW

Czułość mikrofonu: -42dBV/Pa @ 1kHz

typ baterii: Lithium polymer (3.7V, 610mAh)

Czas pracy (odtwarzanie muzyki): 16h

Czas pracy (rozmowy): 24h

Waga: 0,205kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.