Menu

JBL Free NC+

Cechy produktu
  • Producent JBL 
  • Typ douszne 
Opis

spraw, aby każdy dzień był wyjątkowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują perfekcyjny dźwięk jbl signature sound. Mimo niepokaźnego wymiaru słuchawki te konkretne brzmienie. Korzyści: aktywna redukcja szumów z funkcją ambient - dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu.

jeśli chcesz porozmawiać, funkcje talkthru i ambient aware umożliwiają naturalne rozmowy i całkowitą świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek podwójne połączenie- technika dual connect + sync samoczynnie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą funkcja szybkiego parowania - słuchawki łączą się z urządzeniem z systemem android w momencie otwarcia etui.

można dodatkowo sparować dużo sprzętów przy pomocy dotknięcia ekranów sprzętów ładowanie w podróży, bez przewodów - ładowanie w podróży za pomocą szybkiego i bezprzewodowego ładowania w standarcie qi sterowanie dotykowe - obsługuj połączenia telefoniczne jdnym palcem i prowadź rozmowy w doskonałej jakości dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu dwumikrofonowemu w każdej słuchawce (sterowanie dotykowe zezwala na także płynną obsługę asustenta google i aktywację amazon alexa) wytrzymałość na pot i wodę- dokument ipx7 wygodne dostosowanie- dzięki trzem wymiarom końcówek dousznych i dwóm rozmiarom nakładek żelowych możnadopasować sluchawki, by uzyskać idealne dobranie słuchawki zapewniają dźwięk jbl signature sound oraz nieszablonowy komfort

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.