Menu

JBL Live 400BT

Cechy produktu
  • Producent JBL 
Opis

Ciesz się muzyką bez kabli. Znakomity dźwięk jest ważny w Twoim świecie, więc połóż słuchawki bezprzewodowe JBL LIVE400BT na uszach. Wyekwipowany w potężne przetworniki 40 mm, JBL LIVE400BT jest zaopatrzony w specyficzny dźwięk JBL, który ma wzmocniony bas, więc każdy utwór na każdej liście odtwarzania będzie brzmiał.

potrzebujesz pomocy, aby pokonać ten dzień? starczy skorzystać z usługi asystenta głosowego Google Assistant lub Amazon Alexa jednym dotknięciem słuchawki i odtworzyć ulubioną listę odtwarzania, napisać do znajomego albo sprawdzić pogodę i niemało więcej bez patrzenia na telefon.

Ale to nie wszystko. Słuchawki JBL LIVE400BT mogą w dodatku utrzymywać kontakt z otoczeniem dzięki technologii Ambient Aware i TalkThru, która pozwala na czat bez potrzeby korzystania z zestawu słuchawkowego.

łatwo i wygodą które gwarantują miękkie nauszniki i pałąk z tkaniny, możesz cieszyć się słuchaniem muzyki przez 24 godziny. Słuchawki są w pełni naładowane w ciągu dwóch godzin, obsługują połączenie wielopunktowe i posiadają użyteczny odłączany przewód z pilotem i mikrofonem, który pozwala kontynuować słuchanie choćby po wyczerpaniu się baterii.

Baw się poprawnie, pozostając w kontakcie z otoczeniem dzięki słuchawkom JBL LIVE400BT. Typowy zmieniacz dźwięku JBL 40 mm i typowy dźwięk, który można znaleźć w najmocniej znanych lokalizacjach na całym świecie.

Uzyskaj pomoc od asystenta głosowego. Graj w swoją ulubioną listę odtwarzania, napisz do znajomego, zobacz pogodę i mnóstwo więcej, stukając w słuchawkę, aby aktywować Google Voice Assistant albo Amazon Alexa.

Skorzystaj z całkowicie nowej aplikacji JBL, aby z łatwością skonfigurować preferowanych asystentów głosowych. Ambient Aware i TalkThru Technology. Nie pozwól, żeby muzyka się zatrzymała! Bądź w kontakcie ze swym otoczeniem w trakcie słuchania melodii.

Dotknij przycisku Ambient Aware, by wzmocnić otaczający dźwięk i usłyszeć, co dzieje się wokół ciebie. Tryb TalkThru zniża poziom muzyki, umożliwiając rozmowę z przyjaciółmi bez konieczności składania słuchawek.

Żywotność baterii 24 godziny 2 godziny ładowania.Ciesz się ulubioną muzyką poprzez cały dzień i ciesz się szybkim ładowaniem, jeśli to nie starczy. 15 minut ładowania poprzez 2 godziny odtwarzania. Szybkie 15-minutowe ładowanie zapewnia kolejną godzinę słuchania muzyki.

Rozmowy telefoniczne bez użycia dłoni.Pozostań w kontakcie ze światem, zarządzając połączeniami telefonicznymi przy pomocy przycisków słuchawki. Jeśli poziom naładowania baterii jest niski, podłącz kabel audio i kontynuuj słuchanie i mówienie.

Połączenia wielopunktowe.zezwalają na proste przełączanie z jednego urządzenia Bluetooth® na inne. Możesz z łatwością przełączać się z wideo na tablecie na rozmowę telefoniczną w telefonie komórkowym, dzięki temu nigdy nie przegapisz połączenia telefonicznego.

My JBL Headphones App. Przypasuj swoje wrażenia słuchowe, dos...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.